فهرست
مصاحبه شدید نکونام علیه قلعه نویی: به اندازه شماره پیراهنم هم افتخار نداری!/ از نکات تاریک فوتبال من شاگردی شما بود/ مقابل آدم بزرگتر از خودت قرار گرفته ای!/ در حد واندازه من نیستی که در مورد من حرف فنی بزنی
مصاحبه شدید نکونام علیه قلعه نویی: به اندازه شماره پیراهنم هم افتخار نداری!/ از نکات تاریک فوتبال من شاگردی شما بود/ مقابل آدم بزرگتر از خودت قرار گرفته ای!/ در حد واندازه من نیستی که در مورد من حرف فنی بزنی

مصاحبه شدید نکونام علیه قلعه نویی: به اندازه شماره پیراهنم هم افتخار نداری!/ از نکات تاریک فوتبال من شاگردی شما بود/ مقابل آدم بزرگتر از خودت قرار گرفته ای!/ در حد واندازه من نیستی که در مورد من حرف فنی بزنی

آی اسپورت-اختلافات جواد نکونام با امیر قلعه‌نویی که در میانه‌های فصل گذشته به جدایی این بازیکن از استقلال منجر شد، پس از مصاحبه دو طرف علیه یکدیگر در حال تبدیل شدن به یک جنگ رسانه‌ای است. امروز جواد نکونام مصاحبه ی شدید دیگری علیه قلعه نویی انجام داده که در زیر می خوانید:

* امیر قلعه‌نویی قبل از بازی با راه آهن مصاحبه‌ای انجام داد و پاسخ بخشی از حرف‌های شما را داد. آیا علاقه‌ای دارید که به حرف‌هایش پاسخ دهید. او گفت اگر شما را می‌خواست و در استقلال می‌ماندید مرد بود و آدم خوبی....

خیلی جالب است که در دو فصلی که در استقلال بودم و البته یکی به انتها نرسید، ایشان یک بار هم نگفتند تو را نمی‌خواهم و این اولین باری است که چنین چیزهایی می‌شنوم. پس معلوم است در آن زمان اندازه خود را می‌دانستند. من علاقه‌ای به پاسخ دادن به حرف‌های ایشان نداشتم ولی از این به بعد جواب می‌دهم تا خیلی چیزها معلوم شود. اول اینکه من هنوز هم می‌گویم به خاطر این آقا به استقلال آمدم و این موضوع را منکر نمی‌شوم و دلیل آن درخواست‌هایی بود که شما داشتید. حتما یادتان هست چند بار به من زنگ زدید که به استقلال بیا. آن موقع زیاد شما را نمی‌شناختم و با مرور زمان این مسایل را فهمیدم، فقط شنیده بودم که شما نامِ خوبی در این فوتبال دارید.

* قلعه نویی گفته که حرف‌های شما برایشان ارزش ندارد.

ایشان که همیشه می‌گفتند من جواب شاگردهایم را نمی‌دهم، ولی دیدید در مقابل حرف‌هایی که می‌گفت ارزش ندارد، چقدر واکنش نشان داد. دو مصاحبه کرد و در دومین مصاحبه به جای حرف زدن درباره بازی راه آهن و استقلال، بیشتر زمان کنفرانس درباره مصاحبه من حرف زد. با توجه به این اتفاقات می‌توانم بگویم یکی از نکات تاریک فوتبال من این است که یکسال و نیم شاگرد شما در استقلال بودم و خیلی دیر این مسایل را فهمیدم. بنده افتخارم این است که شاگردی امثال شاهرخی، فرکی، ذولفقارنسب، پرویز ابوطالب، یاوری،ابراهیم قاسمپور و ... را کرده‌ام نه شما! البته شما حق دارید در مورد من زیاد حرف بزنید چون مقابل آدم بزرگتر از خودت قرار گرفته‌اید. شما که در دوران بازیگری‌تان به اندازه شماره پیراهن من هم افتخار کسب نکرده‌اید!

*او گفته که نباید نکونام در این مقطع حرف می‌زد.

می‌گویید نکونام نباید در این مقطع حرف می زد. وقتی استقلال قهرمان شد مصاحبه کردم وگفتید نباید الان حرف می‌زد! وسط فصل حرف می‌زنیم دوباره می‌گویید نباید الان حرف می‌زد! شما که می‌گویید حرف‌هایتان را همان موقع بزنید، یادتان هست یکی از بازیکنان از نحوه تمرینات‌تان ایراد گرفت و با او چه رفتاری کردید؟! برای او چه اتفاقی افتاد؟! چطور شما هر وقت دوست دارید مصاحبه می‌کنید و حرف می‌زنید ولی اگه من حرف بزنم ایراد دارد،اینقدر با مردم بازی نکنید.

*قلعه نویی ظاهرا از عملکرد شما در استقلال رضایت نداشته است

اولاً شما در حد واندازه من نیستی که در مورد من حرف فنی بزنی. تاریخ من در این فوتبال مشخص است ولی در مورد فنی شما حرف بسیار است.اگر من بد بودم چرا گفتید نکونام بهترین بازیکن آسیاست و حقش را در مراسم بهترین‌های آسیا خورده‌اند؟! من را در نیم فصل اول به خاطر اینکه آماده نبودم بازی‌ دادید، ضعیف ظاهر شدم ولی در نیم فصل دوم به گفته خودتان در آن مقطع، یکی از بهترین‌های تیم بودم. اصلا اگر بد بودم چرا شما همیشه من را ثابت بازی می‌دادید؟

*شما در مصاحبه‌تان مدام از نقش پررنگ یک فرد گفتید و انتقاد اصلی‌تان به حضور او در کنار این مربی بود. شما منتظر واکنش قلعه‌نویی به این سوال بودید؟

حرف من با آقایان همین است. شما دو، سه تا مصاحبه کرده‌اید ولی هنوز نسبت به اقدام‌های دلال منشوری اعلام برائت نکرده‌اید. آیا این کارهایی که کرده را قبول دارید یا ندارید؟ بحث من اصلا ماندن یا نماندن خودم در استقلال نبوده، چون خودتان می‌دانید که ادامه همکاری ما بعد از چنین ماجراهایی امکانپذیر نبود. حرف من این است که شما خبر داشتید دلال منشوری چه کار می‌کند یا نه؟ برای شما بد است که نزدیکترین افراد به شما این کارها را می‌کنند و خودتان متوجه نیستید. البته ایمان موسوی در مصاحبه‌اش گفت که شما می دانستید و واقعا برای من سوال است که اگر می‌دانستید برخوردی کردید یا نه؟

* آیا واقعا این فرد در ترکیب استقلال چنین نقش پررنگی داشته است؟ چون موسوی هم گفته بود او قبل از داربی خواسته چک 6 میلیونی‌اش را پاس کند تا در ترکیب ثابت قرار بگیرد.

برای من هم این سوال وجود دارد که شما ترکیب تیم را بر اساس حرف این آدم‌ها می چیدید یا نه؟ اگر به حرف‌ها اینها می‌چیدید که وای به حال این فوتبال.

* البته آقای قلعه‌نویی این موضوعات را نه تائید کرد و نه تکذیب.

من حقایق را درباره اطرافیان آنها گفتم. اما ظاهرا اینقدر عزیزند که نه تنها واکنشی در این زمینه نشان نداده اند، بلکه به نوعی از آنها حمایت هم شده است! شما ببیند به جای اینکه آقای قلعه‌نویی بگوید حتما حرف‌های موسوی را پیگیری می‌کنم تا ببینم این مسایل صحت داشته با نه، علیه او موضع گرفته و گفته جوابش را می‌دهم.

* قلعه‌نویی دوباره گفته است که کفاشیان عامل ماندن شما در استقلال بود وگرنه او نیازی به تمدید قراردادتان نداشت.

خدا را شکر درباره آن قسمت از حرفهایتان که گفتید کفاشیان باعث شد من در استقلال بمانم، رئیس فدراسیون شفاف حرف زد و مردم فهمیدند چه کسی درست می‌گوید اما یادم هست در جلسه‌ای که قبل از شروع فصل قبل و به درخواست شما در مجموعه انقلاب داشتیم، شما اصلا حرفی از جدایی من نزدید و گفتید تنها به خاطر یک مصاحبه از من ناراحت هستید، همین. چرا در آن جلسه یک کلمه از این حرف‌ها را نگفتید؟! خیلی راحت حرفتان را عوض می‌کنید.

* البته او گفته که باید در دادگاه حاضر شوید.

بله، من مشکلی با این موضوع ندارم. امیدوارم حداقل این اتفاق بیفتد تا مشخص شود چه کسی راست می‌گوید و چه کسی دروغ. من هم مدارکی دارم و آدم‌هایی هستند که شهادت بدهند. یادتان رفته به خود من چه حرف‌هایی درباره رسیدن به تیم ملی زدید؟!هم خودتان هم دلال منشوری!

* قلعه نویی معتقد است بیشترین خدمت را با حضور بازیکنان استقلالی به تیم ملی کرده‌اند.

اولا که دست آقای فتح الله‌زاده درد نکند که این بازیکنان را در استقلال دور هم جمع کرد. حداقل جواب زحمت‌های ایشان را می دادید. شما گفتید که با فتح‌الله‌زاده آمده‌اید و با او می‌روید، اما چه شد؟ این همه بازیکن برایتان به خدمت گرفت. تیم در لیگ پنجم شد و به جای اینکه مربی عوض شود، مدیرعامل عوض شد، چرا؟ چون با ترفند جوانگرایی در استقلال ماندید. از رتبه استقلال در دنیا گفتید واز نقش خودتان. این که کار بازیکنان بود نه شما، وگرنه همه می‌دانند که شما حرف فنی زیادی برای گفتن نداری. پس نمی‌توانید ادعایی هم داشته باشید و بهتر است دست از حرف‌های عامه‌پسند بردارید. خودتان هم می‌دانید تمرینات‌تان تکراری است و حرف زیادی برای گفتن ندارید.

* او در بخشی از مصاحبه گفته بود که به توصیه مربیان تیم ملی در بازی با پیکان شما را به زمین نفرستاد؛ همان مسابقه بعد از بازی لبنان که سه گل زدید.

شما با بازی دادنِ بازیکن مصدوم در کار تیم ملی گذاشتید. الان توصیه پذیر شده‌اید که گفتند به نکونام بازی ندهید و بازی ندادید؟ چطور وقتی من اول فصل اصلا آماده نبودم تا رسیدم بازی‌ام دادید تا خراب شوم. شما اگر توصیه‌پذیر بودید، یک بازیکن معروف تیم ملی را دو بازی با پای مصدوم به زور در استقلال بازی نمی‌دادید که تا مرز نابودی پیش برود. شما حامی تیم ملی بوده‌اید؟! همه جواب این سوال را می‌دانند. چطور الان می‌گوئید توصیه‌ها را پذیرفتید! شما در کار تیم ملی نگذارید، نمی خواهد حمایت کنید! منافع ملی گفتن هم کمی قدیمی شده! از طرفی ایشان حرفی زده که واقعا عجیب و غریب است.

* بخشی که مربوط به بازی یک در میان شما و آندو بود؟!

بله، اصلا عجیب و غریب است. متاسفانه فراموشکار شده‌اید. در آن مقطع که من به لبنان سه گل زدم و در بازگشت در لیست نبودم، اصلا آندرانیک تیموریان در استقلال نبود! مردم حافظه خوبی دارند و این چیزها یادشان است. حداقل بعضی جزئیات را هماهنگ کنید تا اینطور دستتان برای مردم رو نشود.

* قلعه‌نویی اعتقاد دارد شما یک سال و نیم در استقلال بازی کرده‌اید و اندازه 15 سال مصاحبه کرده اید.

می گویید من یک سال و نیم در استقلال بوده‌ام. این حرف درست است ولی همه می‌دانند من اهل مصاحبه نیستم.اگر هم مصاحبه کردم باید این کار را انجام می‌دادم که امثال شما کمتر صحبت کنید. یک سال و نیم در استقلال بودم و اتفاقاتی دیدم که در 15 سال فوتبال هیچوقت ندیده بودم. از طرفی من مثل شما نیستم که هر دوربینی را ببینم، سریعا بدوم جلو و مصاحبه کنم. شما خودتان هر وقت از استقلال رفتید، صحبت نکردید درست است؟! سکوها را آرام کردید، درست است؟! هنوز مردم یادشان نرفته بعد از داربی 3 بر 2 مصاحبه کردید و گفتید سه گل زاید به من ربطی ندارد. اصفهان رفتید چند تا بازیکن با خودتان بردید که استقلال تضعیف شود؟ در تبریز بعد از باخت مقابل استقلال چه کردید؟ در کرمان چطور؟ مردم این چیزها را فراموش نکرده‌اند.

* قلعه نویی گفت که در برنامه 90 علیه فتح‌الله‌زاده صحبت کردی. ماجرا همان ماجرای صدور رضایتنامه‌تان در دو دقیقه بود، درست است؟

نمی‌دانم چرا توپ را به زمین فتح‌الله زاده می‌اندازند؟ خودتان می دانید مشکل من با خودتان بود، پس پشت فتح‌الله‌زاده سنگر نگیرید. یادتان هست چشم در چشم شما نگاه کردم و گفتم مشکل من با شخص شماست؟ چند شاهد هم بودند پس نگوئید مشکل من با فرد دیگری بود. خیلی جالب است در مصاحبه‌تان حرف‌هایی می زنید که مردم هم تعجب می کنند. مثلا نگران هستید که یک روزنامه و یک برنامه(90) علیه شماست ولی از دوستانی که همسو با شما هستند و مدام علیه کسانی که با شما نیستند، مطلب می‌نویسند و کم هم نیستند حرف نمی‌زنید. حتما دیده‌اید چقدر اخبار کذب درباره من و امثال من می‌نویسند و نوشتند و بعد از مصاحبه علیه‌تان بیشتر خواهد شد. این کارها نخ نما شده است. دوران مربیگری با این کارها، به سر آمده است.

* افشارزاده امروز  اشاره کرده بود که بهتر بود شما حرمت قلعه‌نویی را حفظ می‌کردید.

افشارزاده یکی از بهترین مدیران ورزشی کشور بوده است و من برای او احترام زیادی قائلم. من پیش از این با افشارزاده تلفنی صحبت کرده‌ام. او مدیر قوی و کارآمدی است و امیدوارم که اجازه دهند در استقلال در کارش موفق باشد.

  ۶۰  
آی اسپورت
2014-08-01 16:51:15
نظر دهید

۶۰ نظر
فرهود
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۹
آفرین نکونام! میخوام یه تنه این لمپنو بکوبیا! با قدرت ادامه بده :)
FARNAM
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۴
گوه بخور
استقلال برده داری میترکی!!!
TT ARENA
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۵
کم کم دارم عاشقت میشم نکونام
احمدرضا
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۳
شما فراموش کردی کیروش با تاکتیک قلعه نوعی رفته جام جهانی چون تا قبل اون سه بازی آخر صادقی و هاشم دعوت نشدن حالا چطور دو روزه کیروش عاشق اینا شد خدا داند!!! ضمنا شما ک میگی افتخارات قلعه نوعی به بازیکن مربوطه پس مورینیو اینا برن بیرون از گود تا بازیکن خودش کار کنه... در ضمن همین حرفت نشون داد ک واقعا دعوت نشدن صادقیان برا تیم ملی زیر سر خودت بوده نه مربی
حسین
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۸
نکونام هیچوقت نتونست محبوبیتی بین ایرانیها داشته باشه و دچار کمبودهای شخصیتی شده و باید به یه روانشناس مراجعه بکنه
محمدرضا
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۹
لعنت بر آنها که آرزشون شاگردی امیر بود ولی وقتی نتونستند حاشیه سازی کردند
آندو کاپیتان تیم ملی
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۰
نکونام با این مصاحبه های کذایی فقط داره نشون میده که لیاقت بستن بازوبند کاپیتانی تیم ملی رو نداره.آندو باید کاپیتان تیم ملی باشه متعصب و باغیرت
رامین
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۵
افتخارات مربیگری امیرقلعه نوعی رو هیچکی نداره جوجه جواد.تو فراموشکاری.بهتره دست از چاپلوسی برای کیروش برداری و بری التماس کنی شاید در دسته دو بازیت بدن
Dr.HAMID
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۹
البته خود جواد نکونام هم همچین آدم سالم و پاکی نیست! چون همه میدونند زمان مربیگری افشین قطبی تو جام ملتها آسیا در سال ۲۰۱۱ ایشون برای خودش گروه درست کرده بود و یه سری بازیکنان رو بر ضد افشین قطبی هدایت میکرد!
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۳۱
مافیای لمپنیسم داره به پایان خط می رسه.ایستگاه اخر نزدیکه وسایلتو جمع کن
رضا 6
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۳۲
پاک ترین مقام استقلال نایب قهرمانی با مرفاوی بوده
آدم خوابو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده را نمیشه نمیدونم چرا مسئولین سکوت کردند
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۷
لمپن حیا کن فوتبال و رها کن
پرسپولیس
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۸
همه میدونن نکونام بخاطر رفاقت با شجاعی و چاپلوسی برای کیروش باعث خط خوردن پیام صادقیان از تیم نلی شد.لابی بازی از این بیشتر؟
ایرانی
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۸
جواد جون مواظب باش علی رو برات صدا نزنند از ما گفتن
سینا
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۹
آفرین جواد. به این میگن کاپیتان تیم ملی.
بسیار خوبه که این مسایل مطرح میشه. حاشیه های این فوتبال باید رو شه که حداقل مردم بدونن چه خبره. باید دو طرف صحبت کنند و افکار عمومی بهترین قاضین.
مسعود
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۳
آقای نکونام گفتی قلعه نویی به اندازه شماره پیراهن من افتخار نداره ، ببخشید میشه بگی افتخاراتت چی بوده ؟ کدام جام رو گرفتی ؟ قلعه نویی با استقلال قهرمان و نایب قهرمان آسیا شده و چند بار هم قهرمان ایران و تهران . تو زمینه مربیگری هم که پرافتخارترین مربی لیگه . در ضمن اگه اینجوریه که تو میگی مورینیو ، فن خال ، فرگوسن ، یواخیم لو ، آرسن ونگر و همین دوست عزیزت کیروش باید برن بوقچی شن چون بازیکن های بزرگی نبودند .
محمد حسین
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۳
راستش من زیاد از نکونام خوشم نمیومد... ولی الان واقعا دارم عاشقش می شم... جواد این هفته تو 90 بترکون این مفت خورها رو
سجاد
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۳
واقعا متاسفم واست. برووووو از تیم ما بیروووووون. برووووووووووووووووووو
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۰
افرین جواد اوساسونایی یک تنه علیه مافیایی
نکو شات اپ
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۵۷
بازی تو دسته دوم اسپانیا افتخارته بدبخت اما امیر قهرمان اسیا شده تو زمان بازیش که تو نتونستی با استقلال.امیر استقلال رو تو جمع 4 تیم اسیا برد.اونم چه چهار تیمی
علی
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۵۷
نکونام داره تموم میشه و میدونه تو ایران طرفداری نداره
با این وضعیت اون چند سال بعد از خدا حافظی کاملا فراموش میشه و از این میترسه اون هیچوقت علی کریمی و فرهاد مجیدی پیش مردم نمیشه و حالا دست به این کارا زده تا یکاری کنه ولی اینو بدون اقای نکونام
اگه تیم ملی شده مافیا بازی تو و چند نفر دیگه مطمئن باش دل مردم نمیتونی با این چیزا بدست بیاری با باند و باند بازی کافیه یکم صادق باشی جالبه دم از افتخار میزنی 7 سال با اوساسونا بودی یه تیم درجه 3 تو اروپا
اگه اینا افتخار که وای بر مردم ایران .هنوز افتضاح پیراهن مسی رو فراموش نکردیم آقای ادعا واقعا واست متاسفم
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۰۲
ای ول نکونام،ایناکه بات مخالف شدن احتمالااز علی هاهستن
azna
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۰۵
حرف هایی از روی حب و بغض و........ واقعا بی شخصیتی
سایان
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۱۸
خفه شو بی پدر عوضی...
رضا
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۰
همش یه مشت حرفای خاله زنکی و بچه گونه ... جواد ، افتخارات خودتو شمردی؟ من شمردم به عدد پیراهنت نرسید!!
متاسفانه گستاخی رو به حد کمال رسوندی ... امیدوارم قلعه نویی کوتاه نیاد و حتما ازت شکایت کنه
رضا
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۰
هرکس بخواد ارزشهای فنی قلعه نوعی رو زیر سوال ببره خودش رو خراب کرده. من از شخصیت قلعه نوعی دفاع نمیکنم اما بیزارم از نکونام.اون موقع که استقلال بودی باید کمی عرضه داشتی و حرفتو میزدی نه الان
محمد
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۷
خخخخخخ ، تاکتیک قلعه نوعی!!!! مگه لمپن تاکتیک هم بلده ؟ تنها تاکتیکش صدا زدن علی هست
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۰
بدبخت مربی هایی هستن که تو براشون بازی کردی ... تو خودت باعث سیاه شدن کارنامه مربی ها هستی

اونقدر حقیری که نمی تونم حتی برات متاسف باشم
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۳
خانمی که به نام پرسپولیس پیام دادی ما می دونیم شما یه کیسه کشی و تو هم بدون شجاعی داره میاد تا قاتلتون بشه
فوتبال منهای مافیا از هر رنگی
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۵
دمت گذم آقا جواد.بالاخره یکی پیدا شد که دست این مافیا رو رو کنه.مگه یکی در حد خودت بتونه فوتبال رو از لوث وجود این جرثومه ها پاک کنه.
جالبه هنوزم سازمان های امنیتی و قوه قضاییه کشور ورود نمی کنن.از ترکیه و ایتالیا یاد بگیرین.
مسرور
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۷
در اینکه نکونام ادمی سالم بوده یا نه و پیش تر تیم کشی و باند بازی کرده یا نه دروغ گو هس یا نه...اهمیتی نداره...مهم اینه که فقط برای یکبار هم که شده برای دل ما عاشقای فوتبال که برای سوت شروع مسابقات لیگ و تیمای مورد علاقه مون لحظه شماری میکنیم، ماجرای مرد همیشه مورد سوال فوتبال ایران-قلعه نوعی رو پایه ای بررسی کنندو حل بشه ....خواهش خواهش...
مفسر شوت
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۴۸
آفرین بر جوان نکونام که داره حال "بزرگوار" رو می گیره. هه هه هه
ایرج
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۴
آقا کاری نداره که سازمان بازرسی یا مراجع قضایی اموال اقای قلعه نوعی و بررسی کنه .
استقلال
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۳۶
آقای نکونام نشون دادی واقعا چقدر بی ظرفیتی! کدوم افتخار ملیت رو به رخ می کشی! خوبه قهرمان جام جهانی نشدی و گرنه سر همرو از پشت میبریدی!!!
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۳۸
باید در این فوتبال تخته کرد که پرافتخارترین مربیش با این روش شده بهترین مربی و همه هم از کثافت کاریاش خیر دارن ولی ساکت موندن و البته آبی های عزیزم چشم بسته این مافیای فوتبال حمایت می کنن
SARVARE LONGI
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۵
لنگیا برین تر تیم خودتونو جم کنین
از این حاشیه زیاد خوشحال نباشین
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۸
بشین سرش آقای نکونام ببین بندر دیارن
شهریار
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۲۵
عالی داداش جواب . ماااااااااااادرررررر مرتیکه از خود راضی دیکتاتور مافیا رو خوبببببب آوردی جلو چشش
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۴۱
من از جواد نکونام می خوام لیست افتخاراتشو منتشر کنه تا ما هم اونها رو بدونیم
مجید
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۴۴
خاطر جمع باش کسی دراین فوتبال از تو به عنوان اسطوره که این لقب عزیز را به هرکسی میدهند یاد نخواهد کرد. یکسال در استقلال بازی کردی اسمت تو زبانها افتاد خودتت راگم کرده ای؟بزرگوار تو چه افتخاراتی کسب کرده ای که مرتب به رخ میکشی؟ متاسفانه قبلا احترامی برایت قائل بودم اما این مصاحبه ات کاملا مرا مایوس کرد. زمانه چاله میدان خیلی وقتته که سپری شده اما انگار در زمان گیر کرده ایی؟
حسین صفری
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۲۹
خیلی بی شخصیتی جواد عقده ای
حیف از اون جواد لالیگایی گفتنامون
یقینا تو لنگی هستی و البتع پدر بزرگوارتون
حسین صفری
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۲۹
خیلی بی شخصیتی جواد عقده ای
حیف از اون جواد لالیگایی گفتنامون
یقینا تو لنگی هستی و البتع پدر بزرگوارتون
تراکتوری
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۴۳
یه سال تموم تو تمرین تراکتور و شخص آقای مثلا امیر خان بودم خیلی آدام... هستش یادم نرفته اینجا به عادل قهوه چی که نوچشه کافه دوستان تو مارال تبریز پول داد تا اون خبرنگار معروف رو بزنه یادم نرفته منصور عظیمی دایم کنارش بود چه کارها که نمیکردن یادم نرفته لیگ قبلی تو بازی اس اس و تراکتور (ف ط ) و( م ک)رو 2 روز مونده به بازی توسط عظیمی کاری کرد که به طرفشون عش کنن ولی ما زود فهمیدیم و به با تجربه های تیم گفتیم یادمون نرفته توتمرین تراکتور فحش هایی خواهر و مادری که به بازیکنان میگفتی آقای قلعه یادمان نرفته تهدیدهای تو ومنصور که خبرنگارا و تی تی ها رو میکردی وای به روزی که صبرم تموم شه چند تا عکس واسه این خبرگزاری ها بفرستم ساکت بشین پسر خوب به دخترتم بگو وقتی میره جای خجابشو رعایت کنه تا وقتی تو آموزشگاه رانندگی تو تبریز میره ثبت نام ریس آموزشگاه بهش میگه خانوم حجابتو رعایت کن اون برگرده بگه میدونی پدر من امیر خانه ریس آموزشگاه نگه امیر سگ کی باشه یا پارسال که حاج فتل و خودت دنیال جاسوس میگشتی واسه لیست خرید و مازاد اول فصل باید بگم کار پسرت بود آخه دهن لقه اینم از من داشته باش آخه پسرت پسر خوبیه ها با مرامه مثل خودت نیست آخه رفیقمه یه سال باهاش تو تبریز زندگی کردم ولی به خاطر تو مجبورم دهنمو باز کنم بشین سرجات پسر خوب
رضا
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۵۲
یکی افتخارات نکونام رو بگه ما هم بدونیم
رضا
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۰۵
من از قلعه نویی خوشم نمیاد، ولی از نکونام واقعا متنفرم. یادمون نرفته که چه راحت به دروغ گفت پیراهن مسی رو نگرفته. حالا جوری با غرور و بی ادبی حرف می‌زنه انگار سه بار قهرمان چمپیونز لیگ شده!!! تو اگه نصف موفقیت علی دایی رو کسب می‌کردی دیگه چیکار می‌کردی؟
حسن
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۱۵
من حالم از جفتتون به هم میخوره اما انصافا جواد جون هیچ استقلالى تورو دوست نداره اصلا تو اس اسى نیستی شما صدد بار گفتى مکتب پاس.... مکتب پاستم دیدیم
majid
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۱۹
اقا من کاری به جواد ندارم که چی گفته ولی دیگه خودمونو مسخره نکنیم دیگه مشخصه قلعه نوعی چکارس
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۱۶
دوستای گلم تقریبا همه مسایلی که راجبه استاد نکونام بود گفتن اما چند نکته لا مه که گفته بشه،.اول اینکه اقای نکونام در دورانی که اقای قلعه نویی بازی میکردن وشما وجود خارجی نداشتی اتفاقات زیادی برای این خاک افتاده بود که جنگ یکی از اینها بود وبازیکنانی به مراتب بزرگتر از شما که از نظر فنی جز ١٠٠٠بازیکن تاریخ فوتبال هم نیستید به همین دلیل از رفتن به اروپا وفوتبال روز دنیا عقب ماندن در صورتیکه شایستگی وبایستگی لازم رو داشتند وگرنه اکنون بازی کردن برای تیمی که اسانسور لیگ اسپانیاست و از قضا اکنون در لیگ٢حضور داره و اخیرا شما قراره به عنوان کاپیتان تبم ملی ایران برای این تیم مجانی بازی کنید افتخار نمیشد.دوم اینکه شما گفتید زمانی که در اسپانیا بودید اقای قلعه نویی مدام با شما تماس میگرفت که به استقلال بیایید خوب بعد عرض میکنید که از روز اول که به استقلال اومدی. اقای قلعه نویی شما رو در ترکیب گذاشت که خرابتون بکنه یعنی چی ،قسم حضرت عباس قبول کنیم یا دم خروس ،یعنی یه مربی التماس میکنه که یه بازیکن بیاد تو تیمش تا خرابش کنه احتمالا در اینجا یه مقدار فقط یه مقدار شما خودتون بزرگ فرض کردید اخه شما با سابقه کدوم محبوبیت قرار بود خراب بشید که در مقابل امیر قلعه نویی محبوب حداقل در استقلال قرار گرفته بودید.این حرف شما دقیقا منو یاد زمانی میندازه که شما از جام جهانی برزیل برگشتید ودر مقابل سوال خبرنگاری که از شما پرسید پیراهن مسی رو شما گرفتید چه جوابی دادیدو چگونه با غرور منکر شدی ولی در اخر مشخص شد داستان چیزه دیگریست،اقای نکونام عزیز در اخر بخاطر تمام زحمتهایی که برای این کشور در لباس تیم ملی کشیدید سپاسگزارم چه خوب چه بد اما حالا که فوتبال شما رو به پایان است که بنده به مانند خیلی ها دیگر میگویم تمام شده ،این راه درستی نیست بهرحال هرکسی یه روزی باید در فوتبال با این مسئله کنار بیاد و از فوتبال برود اما نه بهر قیمتی .بهر حال شما با تمام بزرگی که خودتون به خود نسبت میدهید بزرگتر از بزرگمردتاریخ فوتبال ایران علی کریمی نیستید که براحتی با این مسئله کنار اومد وهمچنان اسطوره باقی ماند،براحتی میشه مشهور شد اما محبوبیت تنهاوتنها با خواست و اراده مردم بدست میاد وماندگار میشه
javad
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۳۲
من از جواد نکونام می خوام لیست افتخاراتشو منتشر کنه تا ما هم اونها رو بدونیم
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۴۵
کاپیتانی تیم ملی ظرفیت می خواد که این بازیکن درجه 3 نداشت،روزی که کیروش بازوبند رو به این می داد باید فکر این روز رو هم می کردیم.
این چندمین باره که راجع به افتخاراتش صحبت می کنه و به دیگرون توهین می کنه...
مدوم افتخارات رو میگی :
بازی تو لیگ کویت؟
حذف تیم قطبی از مسابقات؟
چند سال بازی تو یکی از ضعیف ترین تیم های اسپانیا؟
التماس به مسی برای گرفتن پیراهن؟
کدوم؟؟؟؟
حسین
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۰۶
حرفای این جواتی رو ولش کنید ،خداوکیلی پنجشنبه بازی ای رو که امید ابراهیمی کرد رو مقایسه کنید با بازیای پارسال این آقا که تیم همش ده نفره بود
نادر
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۱۳
واقعا با این نظرات دیدم که خود مردم و فوتبالدوستان ما طرفدار مافیا هستند فوتبال پاکو نمیخوان اینجور قهرمان شدن بهتون میچسبه البته خود جواد هم جزو یه دسته هستش تیم ملی رو نابود کرد قلعه نویی هم که همه میدونن چیکاره هست.واقعا اگه به افتخاراتش مینازه بیاد مثل فرکی تیم جوانی رو قهرمان کنه
ناشناس
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۲۷
از نکات تاریک فوتبال استقلال هم حضور شما بود امیدوارم زودتر از این فوتبال گورتو گم کنی.
بهرام بارسا تاج رشت 4444
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۰۵
من تاجی ام از نوع آبی . ولی امثال نکونام هیچ وقت بازیکن نبودند و نمیشن.اگر همین فرد در جام جهانی نبود ایران بهتر نتیجه میگرفت . اون شجاعی منگول رو هم همین فیکس تیم ملی کرد.کیروش حرومزاده خودش مافیاست.قلعه نویی مربی خوبیه . اما صد درصد مثل بقیه مربیا منجمله دایی باند بازه.این که چیز تازه ای نیست . همه اینجورین ...
فرید
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۱۲
نکونام کوچکتر از اونیه که بخواد امیر خان رو خرد کنه ما استقلالیها همه پشت امیر خانیم همه دیدن تو جام جهانی نکونام تیمو به فنا داد ایشون فقط با لابی گری تو تیم ملی وگر نه از نظر فنی زیر صفر
هر بازیکنی که به آخرای فوتبالش میرسه وقتی محبوبیت نداشته باشه با زدن این حرفا میخواد محبوبیت جمع کن آقای نکونام برو خجالت بکش شرم کن از حرفات سر پیام صادقیان همه و همه شناختنت
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۴۳
تااستستسسیاس
محمد استقلالی
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۴۵
برو فقط خجالت بکش اخرای فوتبالت شده میخوای محبوب بشی ریدی به خودت ببدبخت آقای مثلا با افتخار
کیان
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۰۴
هوادارای پرسپولسیو خوشحال کردی مارو ناراحت بهت تبریک میگم
استقلالی
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۲۷
آفرین نکونام بلاخره یکی پیدا شد مردانه جلوی مافیا و کثافت بازی قله نوعی بایستد آقای قلعه نوعی بار کج به منزل نمیرسد
علی رضا
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۴
عشق است نکونام
زنده باد کریمی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر