فهرست
رحمتی و موسوی به کمیته اخلاق فرخوانده شدند
رحمتی و موسوی به کمیته اخلاق فرخوانده شدند

رحمتی و موسوی به کمیته اخلاق فرخوانده شدند

آی‌اسپورت-کمیته‌ی اخلاق فدراسیون فوتبال کار خود در لیگ چهاردهم را با فراخواندن سیدمهدی رحمتی و ایمان موسوی به این کمیته آغاز کزد.

به گزارش آی‌اسپورت، اظهارات سیدمهدی رحمتی، دروازه‌بان پیکان تهران در ویژه برنامه‌ی نبش جنت‌آباد برای او دردسر ساز شد و او به همراه ایمان موسوی، مهاجم فولاد خوزستان که علیه امیر قلعه‌نوئی سرمربی استقلال مضاحبه کرده بود به کمیته‌ی اخلاق فدراسیون فوتبال فراخوانده شد.

رحمتی در برنامه‌ی علی ضیا درباره‌ی دلایل جدائی خود از استقلال توضیح روشنی نداد و معتقد بود که نمی‌خواهد برای تیم محبوبش در آستانه‌ی لیگ چهاردهم حاشیه ایجاد کند اما ذکر این جمله که «اگر در مورد استقلال صحبت کنم دود از گوش هواداران استقلال بلند می‌شود» سبب شد تا مسئولان کمیته‌ی اخلاق او را برای ارائه‌ی توضیحات فرابخوانند.

از سوی دیگر ایمان موسوی مهاجم فولاد به دلیل مصاحبه‌ای که در یکی از رسانه‌های ورزشی انجام داده بود به این کمیته دعوت شده است تا توضیحات خود را مبنی بر رشوه گرفتن یکی از نزدیکان امیر قلعه‌نویی از وی برای بازی کردن در ترکیب استقلال در دربی ارائه دهد.

جالب است بدانیم باشگاه استقلال که پیش از این از سیدمهدی رحمتی به کمیته‌ی اخلاق شکایت کرده بود، نیز قصد دارد فردا از موسوی به دلیل مصاحبه اخیرشان به کمیته اخلاق شکایت کند.

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-01 17:01:52
نظر دهید

۱ نظر
عباس
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۵
اقا یه مقاله هم درباره ی حضور انصاری فر تو برنامه دیشب نبش جنت آباد کار کن شک ندارم بد سوزونده حرفاش ترتری ها و کیسه کشا رو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر