فهرست
انصاری فرد: آقای گل شدم اما در تبریز جریمه ام کردند/ می خواهم به یک تیم خوب اروپایی بروم
انصاری فرد: آقای گل شدم اما در تبریز جریمه ام کردند/ می خواهم به یک تیم خوب اروپایی بروم

انصاری فرد: آقای گل شدم اما در تبریز جریمه ام کردند/ می خواهم به یک تیم خوب اروپایی بروم


آی اسپورت - آقای گل دو دوره رقابت های لیگ برتر ایران، یکی از ستاره هایی بود که در پایان مهلت نقل و انتقالات فوتبال ایران بدون تیم ماند. جنس این بدون تیم ماندن البته با بسیاری از مهره های سرشناس دیگر تفاوت داشت. کریم به خواست خود حاضر نشد با هیچ تیمی قرارداد امضا کند تا شانس اش را برای حضور در فوتبال اروپا بیازماید. او در گفتگوی امروزش با ورزش سه نیز روی حضورش در فوتبال اروپا اصرار زیادی داشته است. با این حال او احتمال بازگشت به تراکتور را رد نمی کند:

پنجره باز است

 در حال پنجره نقل و انتقالات فوتبال اروپا باز است و من دنبال این هستم که بهترین انتخاب را انجام بدهم و کارم را به آدم هایی معتبری سپرده ام و آنها در تلاش هستند تا من به یک تیم خوب اروپایی نقل مکان کنم.

تیم جدید را معرفی می کنم 

 از اوردن نام تیم جدیدم این کار اجتناب می‌ کنم به این دلیل که حرف و حدیثی پیش نیاید ... قطعا تا زمان امضای قرارداد هیچ کس از زبان من نخواهد شنیدکه به کدام تیم می روم.

 

 آقای گل شدم اما...

من سال گذشته در تراکتورسازی آقای گل شدم و خدا شکر با زحمت بچه ها یک جام بردیم اما متاسفانه من را مثل بقیه بچه های تیم 15 درصد جریمه کرده اند که واقعا  نمی‌ دانم به چه دلیل این اتفاق رخ داده است. به هر حال ما در تراکتور زحمت کشیده ایم و نتایج خوبی کسب کردیم و ضمن اینکه با توجه به اینکه من عملکرد فردی خوبی هم داشتم؛ این جریمه هیچ توجیهی ندارد.

اول تسویه حساب

از قرارداد پارسال مبلغ زیادی مانده و فکر می‌ کنم بهتر است قبل از آغاز مذاکرات برای بازگشت به تراکتور راجع به این مسئله هم صحبت کنم و به نتیجه برسیم.

 

 

  ۱۱  
آی اسپورت
2014-08-01 17:50:40
نظر دهید

۱۱ نظر
یاشا تیراختور
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۵۵
پولشو بهش بدین بره ، این بازیکنا فقط دنبال پولن ، دیگه نگاه نمیکنه تراکتور از فرش به عرش رسوندش ، من که دیگه راضی نیستم نگهش دارن ،شخصیت تراکتور بزرگتر از اینه که معطل یه بازیکن بمونه
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۵۶
خلاصه اینکه: پیشنهاد اوروپایی ندارم پولمو بدین بیام تمدید کنم
عباس
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۶
دوستان تراکتوری که میگید تراکتور بین همه ترکا محبوبه نه فقط تبریزیا امیدوارم دیشب برنامه نبش جنت آباد رو دیده باشید از ده تا حرف کریم ساوالانتون ۷ تاش درمورد پرسپولیس بود و صراحتن گفت من پرسپولیسی هستم وپرسپولیس رو دوست دارم تازه کریم هم بازیکنتون بوده هم آقای گل شده تو تراکتور دیگه ببینید مردم اردبیل و بقیه شهرهای ترک نشین چه حسی نسبت به تراکتور دارن امیدوارم از این توهم خارج بشید
تیراختورچی
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۳
عباس وقتی مجری فقط در مورد پرسپولیس از کریم میپرسید انتظار داشتی در مورد چی حرف بزنه ؟ دوما از کی تا حالا کریم شده نماینده ی مردم اردبیل ؟
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۷
عباس بروبخواب توکرمان خودم بودم ودیدم مردم خلخال اردبیل پشت تراختوربودن تویکی خفه
بقالی سر محل
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۷
عباس ی دو نه خیار و دوتا تخم مرغ خریدی بیا طلبتو صاف کن حرفای گنده تر از دهنت هم نزن
حامد پرسپولیسی
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۹
کریم نه پرسپولیسیه نه تراکتوری ، اون طرفدار تیمیه که پول بیشتر بده ، درضمن امسال پرسپولیس بهش بینهاد داده بود ولی نرفت پس حرفاشو باور نکنید
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۳
خیلی زرد هستین !!!!! حرفای دیگه اش که در تشکر از هواداران ترکتور بود رو می گذاشتین تو سایت
omid
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۲۱
کل اردبیل پرسپولیسین چی میگین واسه خودتون
امیر
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۵
میدونم جراتشو نداری چاپ کنی کریم فقط با فارس مصاحبه میکنه سوزش شدید شما هم از اون مصاحبه معلومه با سایت در پیت شما مصاحبه نمیکنه
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۰۳
امروز با خبر گذاری فارس مصاحبه کرده وکلی از تراکتور وهوادارها تشکر کرده فکر می کنم هواداران تراکتور نسبت به حرف های نبش جنب اباد بهش اعتراض کردند. این درست نیست که مجریان صدا وسیما فقط در مورد سرخابی پایتخت حرف بزنند چون صدا وسیما رسانه ملی هست و نه رسانه پایتخت!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر