فهرست

گاس هیدینک: فن پرسی و روبن کاپیتان های هلند باقی می مانند

آی اسپورت- گاس هیدینک، سرمربی جدید تیم ملی هلند، اعلام کرد که آرین روبن و رابین فن پرسی، همچنان کاپیتان های اول نارنجی ها باقی خواهند ماند.

دو ستاره بایرن مونیخ و منچستریونایتد با نمایش های درخشانی که در جام جهانی 2014 ارائه دادند، کمک کردند تا نارنجی ها در این رقابت ها به رتبه سوم برسند و هدینک که برای دومین بار هدایت تیم ملی هلند را برعهده می گیرد، اعلام کرد که فن پرسی و روبن، بازیکنان کلیدی تیمش برای رقابت های یورو 2016 باقی خواهند ماند.

 او در مراسم معارفه اش، به خبرنگاران گفت:\" هنوز خیلی زود است که در مورد تصمیمات فنی صحبت کنیم. روبن و فن پرسی برای تیم خیلی مهم بودند و فکر می کنم آنها همچنان کاپیتان های هلند خواهند ماند.

من همچنین می خواهم از فن خال، کادر فنی اش و بازیکنان تیم یک تشکر بزرگ داشته باشم. بسیار مهم بود که ما در برزیل نتایج خوبی کسب کنیم.هواداران دیگر تیم ها از دیدن بازی های هلند بسیار هیجان زده شدند و هلندی ها هم اشتیاق زیادی برای دیدن بازی ها تیم داشتند.

اگر ممکن باشد، ما دوست داریم بازی های هجومی و مالکانه ارائه بدهیم اما باید واقع بین بود. فوتبال واقع گرایانه هم می تواند زیبا باشد.\"

دنی بلیند و رود فن نیستلروی، دو کمک فن خال، در کادر فنی جدید هلند هم حضور خواهند داشت و گاس هیدینک از همکاری با آنها ابراز خشنودی کرد:\" من خیلی خوشحالم که بلیند و فن نیستلروی در کادر فنی من هستند. بعد از صحبت با آنها، از اینکه آنها را در تیم خواهم داشت، هیجان زده بودم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-01 17:52:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر