فهرست
رومنیگه: گوتزه باید این فصل در بایرن بدرخشد
رومنیگه: گوتزه باید این فصل در بایرن بدرخشد

رومنیگه: گوتزه باید این فصل در بایرن بدرخشد

آی اسپورت- کارل هاینس رومنیگه، نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ، از ماریو گوتزه خواست تا در فصل پیش رو، نمایش های بهتری برای باواریایی ها ارائه بدهد.

گوتزه در تابستان گذشته با انتقالی 37 میلیون یورویی از دورتموند به بایرن پیوست اما علی رغم قهرمانی بایرن در بوندس لیگا و جام حذفی، نتوانست چندان انتظارات را برآورده کند.

این در حالی است که او با گلی که در فینال جام جهانی مقابل آرژانتین به ثمر رساند، کمک کرد تا ژرمن ها بعد از 24 سال قهرمان جهان شوند و رومنیگه معتقد است که او باید در فصل پیش رو، جایگاهش را در تیم باشگاهی اش هم تثبیت کند.

او به خبرنگاران گفت:\" هواداران و رسانه ها همیشه او را متهم می کردند که چیزی به تیم اضافه نکرده است اما او در فصل دوم، باید در آن مسیر قرار بگیرد. من مطمئنم او می داند که چه انتظاراتی از او وجود دارد و این کار را انجام می دهد. او بازیکن فوق العاده ای برای بایرن است؛ خیلی فوق العاده.\"

گفته می شود بایرنی ها به دنبال به خدمت گرفتن مارکو رویس، ستاره دورتموند، است اما رومنیگه تاکید کرد صحبت کردن در مورد این بازیکن، بی احترامی به دورتموندی هاست.

\" ما رابطه ای حرفه ای با دورتموند داریم و من نمی خواهم با یک اظهار نظر نسنجیده و غیرضروری، مشکل ایجاد کنم. این کار درست نیست. دورتموند می تواند مبلغ ذکر شده در قرارداد او را دریافت یا قرارداد رویس را تمدید کند.\"

     
آی اسپورت
2014-08-01 18:05:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر