فهرست
کورتوا: قبل از آمدن به چلسی کسی نبودم!
کورتوا: قبل از آمدن به چلسی کسی نبودم!

کورتوا: قبل از آمدن به چلسی کسی نبودم!

آی اسپورت- تیبو کورتوا، دروازه بان چلسی، تایید کرد که پیش از پیوستن به این باشگاه، هیچ کسی او را نمی شناخته و از اینکه بازیکنان و طرفداران آبی ها با آغوش باز از او استقبال کردند، ابراز خشنودی کرد.

کورتوا در سال 2011 به چلسی پیوست اما در سه فصل اخیر به طور قرضی برای اتلتیکو مادرید بازی کرد. او اکنون در شرایطی به استمفوردبریج برگشته که سابقه قهرمانی در لالیگا، بازی در فینال چمپیونزلیگ و جام جهانی را در کارنامه دارد.

او که به تازگی به استمفوردبریج برگشته، اعلام کرد که اکنون احساس می کند عضوی از چلسی است و از هم تیمی هایش به دلیل استقبال خوب شان، تشکر کرد.

او به سایت اختصاصی باشگاه چلسی گفت:\" هم تیمی های جدیدم واقعا فوق العاده هستند. آنها استقبال خوبی از من داشتند و من احساس می کنم عضوی از این تیم هستم.

واضح است اینکه تعدادی از این بازیکنان را از قبل می شناسم، کمک می کند که راحت تر در تیم جا بیفتم. من وقتی به چلسی آمدم، تنها یک فصل در لیگ بلژیک بازی کرده بودم. من تا آن زمان، کسی نبودم.

در سه سال اخیر، من این فرصت را پیدا کردم تا پیشرفت کنم و در دنیای فوتبال نامی برای خودم به دست بیاورم. اکنون به خودم بستگی دارد که به سختی در چلسی کار کنم، به پیشرفتم ادامه بدهم و به تیم کمک کنم تا به آنچه همه ما می خواهیم، دست پیدا کنیم.\"

کورتوا که فصل گذشته در دیدار نیمه نهایی چمپیونزلیگ با پیراهن اتلتیکو مقابل چلسی به میدان رفت، تاکید کرد که هواداران آبی ها استقبال خوبی از او داشتند.

\" جالب بود که دیدم هواداران چلسی از کار من در اتلتیکو راضی هستند و تشویقم کردند. اینکه آنها برای من دست دادند، واقعا اتفاق ویژه ای برای من بود و امیدوارم بتوانم کمک کنم تا تیم بتواند به جام برسد. آن دیدار تجربه خوبی برای من بود اما واضح است که برای چلسی حضور من در تیم حریف کمی عجیب بود.\"

     
آی اسپورت
2014-08-01 19:29:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر