فهرست
پرسپولیس تهران 1-1 نفت تهران؛ لطفا بهتر باشید!
پرسپولیس تهران 1-1 نفت تهران؛ لطفا بهتر باشید!

پرسپولیس تهران 1-1 نفت تهران؛ لطفا بهتر باشید!

آ‌ی‌اسپورت-

هفته‌ی نخست لیگ چهاردهم

ورزشگاه آزادی تهران

شمار هواداران: 18 هزار نفر

داور: احمد صالحی

ترکیب پرسپولیس تهران: سوشا مکانی، علیرضا محمدی، حمید علی‌عسگر، محمدرضا خانزاده، محسن بنگر، مهرداد کفشگری، رضا حقیقی (محمد نوری در دقیقه‌ی 89)، پیام صادقیان، هادی نوروزی (امید عالیشاه در دقیقه‌ی 46)، رضا نوروزی (مهدی طارمی در دقیقه‌ی 2+90) و محمد عباس‌زاده.

سرمربی: علی دائی

ترکیب نفت تهران: علیرضا بیرانوند، محمدامین حاج‌محمدی، مهدی شیری، وحید حمدی‌نژاد، سیامک کوروشی، علیرضا عزتی (کمال کامیابی‌نیا در دقیقه‌ی 78)، مرتضی پورعلی گنجی، حسین ابراهیمی (لئوناردو پادوانی در دقیقه‌ی 1+90)، وحید امیری، ایمان مبعلی و غلامرضا رضایی (علی قربانی در دقیقه‌ی 71).

سرمربی: علیرضا منصوریان:

اخطار: سیامک کوروشی در دقیقه‌ی 52 و 87، امین حاج‌محمدی در دقیقه‌ی 60، محسن بنگر در دقیقه‌ی 75، مهرداد کفش‌گری در دقیقه‌ی 85 و 3+90

اخراج: امین حاج‌محمدی در دقیقه‌ی 87، مهرداد کفش‌گری در دقیقه‌ی 3+90

گل: پیام صادقیان در دقیقه‌ی 11، غلامرضا رضائی در دقیقه‌ی 27

شرح گل:

پرسپولیس 1-0 نفت تهران: پرسپولیس پشت محوطه‌ی جریمه صاحب یک ضربه‌ی کاشته شد که رضا حقیقی و پیام صادقیان پشت این ضربه قرار گرفتند که پس از حرکت نمایش حقیقی، صادقیان با یک تأخیر کوتاه توپ را به گوشه‌ی بالای سمت راست دروازه‌ی بیرانوند هدایت کرد تا توپ به تور بچسبد.

پرسپولیس 1-1 نفت تهران: در شرایطی‌که ورزشگاه در سکوتی جالب فراگرفته بود، غلامرضا رضائی یک استارت زیبا زد و پشت محوطه‌ی جریمه از بین سه مدافع پرسپولیس اقدام به شوت‌زنی کرد که توپ پس از پرخورد به مکانی در درون دروازه قرار گرفت.

دقایق حساس:

دقیقه‌ی 16: ایمان مبعلی پشت ضربه‌ی کاشته‌ای قرار گرفت که پشت محوطه‌ی جریمه‌ی پرسپولیس نصیب نفت تهران شده بود که مبعلی به شکلی خطرناک توپ را از کنار دروازه‌ی مکانی به بیرون زد.

دقیقه‌ی 36: پیام صادقیان برای چندمین‌بار از جناح راست پشت محوطه‌ی جریمه‌ی نفت صاحب توپ و موقعیت شد که در این صحنه با پشت سر گذاشتن یک بازیکن با یک شوت زیبا بیرانوند را وادار به واکنش کرد.

دقیقه‌ی 38: وحید امیری از جناح راست یک نفوذ زیبا انجام داد و یک پاس عمقی برای پورعلی گنجی فرستاد که این بازیکن با پشت سر گذاشتن مدافعان پرسپولیس در شرایطی‌که رضا حقیقی روی پایش تکل زده بود، درحالتی نامتعادل اقدام به شوت‌زنی کرد که توپ به شکلی نه‌چندان خطرناک به بیرون رفت.

دقیقه‌ی 44: درشرایطی‌که پیام صادقیان پشت محوطه‌ی جریمه‌ی نفت درحال جولان بود و با خطا متوقف شد، صالحی اقدام به دادن آوانتاژ کرد تا محمد عباس‌زاده تیر افقی نفت را به لرزه درآورد.

دقیقه‌ی 53: پرسپولیس پشت محوطه‌ی جریمه‌ی نفت از جناح چپ صاحب یک ضربه‌ی کاشته شد که روی یک تاکتیک کارشده توپ را به شکل زیبائی در عمق برای رضا نوروزی فرستاد که این بازیکن توپ را به بیرون روانه کرد.

دقیقه‌ی 70: پیام صادقیان با یک پاس عمقی از میانه‌ی میدان رضا نوروزی را در موقعیتی تک به تک قرار داد که نوروزی قدر این موقعیت را ندانست و با بی‌دقتی توپ را به بیرون زد.

دقیقه‌ی 82: پیام صادقیان بار دیگر پشت یک ضربه‌ی کاشته قرار گرفت و با یک سانتر زیبا توپ را روی سر بنگر انداخت که بنگر با سر یک پاس زیبا به عباس‌زاده داد که این مهاجم قدر این موقعیت را ندانست و توپ را روانه‌ی بیرون کرد.

دقیقه‌ی 86: برای چندمین بار پیام صادقیان پشت ضربه‌ی کاشته قرار گرفت که روی سانتر این بازیکن محمد عباس‌زاده چندمین موقعیت خود را از دست داد.

بهترین بازیکن:

پیام صادقیان موتور محرک و خلاق پرسپولیس بود که اگر کمی رضا نوروزی و محمد عباس‌زاده قدرشناس‌تر بودند پیروزی برای پرسپولیس رقم می‌خورد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-01 23:42:29
نظر دهید

۲ نظر
MOHSEN.N
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۲۷
عالیشاه باید بیاد داخل..از 4 تا بازیکن جلو 3 تاشون کند هستن که با اومئن عایسشاه تجرک سرعت بیشتر میشه
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۰۶
لنگی ها 2 زار فوتبال بازی نکردند , فقط بلدند به داور اعتراض کنند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر