فهرست

غلام‌رضا رضائی پرسپولیسی علیه پرسپولیس

آی‌اسپورت-همواره بازیکنان خروجی از یک تیم به عنوان عناصری صاحب‌انگیزه برای ضربه زدن به تیم سابق خود محسوب می‌گردند. این امر مختص فوتبال ایران نیست و در سراسر دنیا این امر بسیار مرسوم است. این امر حتی مختص به بازیکنان نیست و مربیان نیز می‌توانند در برابر تیم‌های سابق خود انگیزه‌های فراوانی داشته باشند.

در این میان پرسپولیس از جمله تیم‌های بدشانس در این زمینه است. بسیاری از ستاره‌هائی که روزی سابقه‌‌ی بر تن کردن پیراهن تیم پرسپولیس را داشته‌اند، بعد از خروج از جمع سرخ‌پوشان با وجود آن‌که تعداد بسیاری از آن‌ها دیگر در اوج آمادگی نبوده‌اند، در برابر این تیم پرهوادار با انگیزه‌هائی مضاعف به میدان رفتند و توانستند تیر خلاص خود را به پرسپولیس بزنند.

اگر بخواهیم به سیاهه‌ای از این دست بازیکنان که در برابر پرسپولیس دست به سرکشی و گردن‌کشی زده‌اند ، اشاره‌ای کوتاه کنیم، باید به نام‌های همچون ادموند بزیک، بهنام ابوالقاسم‌پور، نبی ا... باقری‌ها، مقداد قباخلو، فرهاد خیرخواه، ایوان پتروویچ، مهرداد اولادی، پژمان نوری، فراز فاطمی، ابراهیم توره، محسن خلیلی، بهادر عبدی، علی علی‌زاده، علی دایی، احمد آهی، یحیی گل‌محمدی، مازیار زارع و مهدی هاشمی نسب اشاره کنیم.

در لیگ چهاردهم نیز غلام‌رضا رضائی با پیراهن نفت تهران موفق شد به جمع این یاغی‌های گل‌زن بپیوندد.

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-01 20:58:07
نظر دهید

۱ نظر
666666
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۶
اون یارو مجتبی زارع رو هم اضافه کن که با گهر بهمون گل زد!!!!!!!!!!تازه گل محمد پروین هم قبول نشد!!!!
واقعا بدشانس ترین تیم دنیاییم.مقابل تیمهایی با بازیکن و مربی خودی همیشه مشکل داریم و بهمون گل میزنن یا شکستمون میدن!!!ولی اونطرف مقابل برای تیم آبی از بائو-ایمان موسوی-تقی پور -محرم نژاد و... بگیر /شک نکنید امسال بازم استق میاد نفت و صبا رو که مربی آبی داره رفت و برگشت میزنه!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر