فهرست
روز تلخ گلرهای ملی؛ از رحمتی تا سوشا
روز تلخ گلرهای ملی؛ از رحمتی تا سوشا

روز تلخ گلرهای ملی؛ از رحمتی تا سوشا

آی‌اسپورت‌ ـ حامد لک، علیرضا بیرانوند، سوشا مکانی و مهدی رحمتی 4 گلری بودند که در هفته اول لیگ‌برتر با دریافت گل های بد باید صابون انتقاد کارشناسان را به تن بمالند.
دیروز حامد لک روی یک خروج ضعیف باعث گلزنی مساریچ مدافع فولاد شد، اما او که با گریه زمین را ترک کرد لابد با تماشای گل های خورده رقبای نامدارش روحیه گرفته است.
به گزارش آی‌اسپورت‌ در بازی سپاهان و پیکان دو گل بد خورد و تقریبا روی هر دو گل سپاهان مقصر بود؛ گل اول ضربه وریا غفوری از فاصله نزدیک و گل دوم تونلی که از بین پای او باز شد و سوکای را در آغوش همبازیانش قرار داد. همچنین سوشا مکانی در بازی پرسپولیس ـ نفت گل بدی از نفتی ها دریافت کرد و ضربه غلامرضا رضایی را با حالت گل به خودی به درون دروازه پرسپولیس فرستاد.
علیرضا بیراوند دروازه‌بان‌ تیم امید هم روی گل صادقیان مقصر بود، اگرچه ضربه صادقیان هم بسیار زیبا نواخته شد. در این میان باید یادی از وحید طالب لو کنیم که او هم با سابقه ملی روی گل دوم استقلال راه‌آهن مقصر بود.
به این ترتیب دروازه‌بان‌ های ملی‌پوش روز خوبی را پشت سر نگذاشتند. البته در هفته های اول اشتباهات چندان به چشم  نمی‌ آید.
  ۳  
آی اسپورت
2014-08-01 21:52:54
نظر دهید
۳ نظر
مسرور
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۳۲
به سوشا باستی بیشتر فرصت داد بهش اعتماد کنین..سید مهدی رحمتی...lol
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۳۴
بیرانوندو نباید تو این لیست گذاشت چون روی گلی که خورد مقصر نبود.
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۴۸
چرا اتفاقا مقصر بود. درسته توپ گوشه دروازه زده شد ولی شما شیرجه بیرانوند رو نگاه کن ببین شیرجه درستی زد یا نه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر