فهرست
منصوریان: اخراجی نمی دادیم بازی را می بردیم/ نکونام و قلعه نویی باید الگو باشند
منصوریان: اخراجی نمی دادیم بازی را می بردیم/ نکونام و قلعه نویی باید الگو باشند

منصوریان: اخراجی نمی دادیم بازی را می بردیم/ نکونام و قلعه نویی باید الگو باشند

آی اسپورت- علیرضا منصوریان پس از تساوی یک بر یک مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: روند بازی به گونه‌ای بود که تیم دوم و سوم جدول فصل گذشته به مصاف یکدیگر رفتند و فکر می‌کنم برخلاف جریان بازی گل خوردیم و در نیمه دوم براساس مالکیت توپ می‌توانستیم حتی گل دوم را هم بزنیم.

 طبیعی بود که پرسپولیس از امتیازی میزبانی‌اش استفاده کند و فکر می‌کنم اگر اخراجی نمی‌دادیم می‌توانستیم در چند دقیقه آخر پیروز شویم. می‌خواستیم از پرسپولیس روی ضربه کاشته گل نخوریم که این اتفاق افتاد البته پرسپولیس هم این توانایی را داشت که سه امتیاز را برای خود بگیرد.


اسلحه پنهان تیم نفت

روی ضربات کاشته خیلی کار کرده بودیم و نمی‌خواستیم دست‌مان را باز کنیم و به همین دلیل در تورنمنت پیش از فصل شرکت نکردیم و اسلحه پنهان ما بازیکنان قد بلند ما هستند و می‌توانستیم از این حربه به گل برسیم وباید تیمم را پنهان می‌کردم. از تیم و بازیکنانم راضی هستم زیرا 5 ستاره از تیم ما جدا شده‌اند و می‌خواهیم از بازیکنان تیم ملی جوانان و امید استفاده کنیم.


توپ و میدان دست پرسپولیس بود 

 شما در ورزشگاه بودید؟ هر وقت می‌خواستیم و زمانی که مبعلی و پورعلی گنجی به توپ ضربه می زدند صاحب موقعیت می‌شدیم.


صحبت با بیرانوند در جریان بازی
 

 وقتی پرسپولیس با دو سرزن بازی را شروع کرد روی بیرانوند و پرش ‌هایش حساب کرده بودم و از او خواستم که حساس نشود و چون او اجازه صحبت با مدافعانش را دارد با او صحبت کردم. در همه دنیا یک درواز‌ه بان تیمش را هدایت می‌کند.

نوع بازی نفت
 

 پیام صادقیان یکی از بازیکنان خوب پرسپولیس است که نمی‌خواستیم بازی را به عرض بکشاند که وقتی این اتفاق رخ می‌داد باید آنها را کنترل می‌کردیم.

 

ماجرای قلعه نویی و نکونام

اصول حرفه‌ای آن است که به این مسئله ورود نکنم زیرا 15 سال آنجا بودم اما یک چیز را یاد گرفته‌ام که بهتر است برخی مسایل به رسانه‌ها کشیده نشود. نکونام کاپیتان تیم ملی است و قلعه نویی سرمربی استقلال است و شان دو نفر باید حفظ شود و حواس‌مان باشد که پسر 10 تا 20 ساله به رفتارمان نگاه می‌کند و باید الگو باشیم.

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-01 22:21:23
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۲۴
نکونام گه تیم ملی هم نیست
بخدا اگر جاش امید ابراهیمی یا رضا حقیقی بازی بدن , تیم ملی جون میگیره
milad
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۴۰
aqaye mansooriyan doset daram vali ro ch hesabi gofti harvaqt erade mikardim moqeyat dashtim v age daqiqe 85 ekhraji nemidadin mibordin ?! be khoda mikham saramo bekobam b divar ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر