فهرست
دائی: مگر دیکتاتوری است که درباره داوری حرف نزنیم ؟ / هواداران استقلال محترم، اما می‌خواهم با پرسپولیس نتیجه بگیرم
دائی: مگر دیکتاتوری است که درباره داوری حرف نزنیم ؟ / هواداران استقلال محترم، اما می‌خواهم با پرسپولیس نتیجه بگیرم

دائی: مگر دیکتاتوری است که درباره داوری حرف نزنیم ؟ / هواداران استقلال محترم، اما می‌خواهم با پرسپولیس نتیجه بگیرم

آی‌اسپورت-علی دایی لیگ چهاردهم را با تساوی استارت زد تا در سومین شروع خود روی نیمکت پرسپولیس دیگر با پیروزی آغاز نکند و شروعی متفاوت داشته باشد. دائی پس از تساوی یک بر یک مقابل نفت تهران در نشست خبری گفت:

تساوی در نخستین گام؛ چطور بود؟

در ابتدا درگذشت ناصر احمدپور و حسین معدنی را به خانواده آنها و جامعه ورزش تسلیت می‌گویم.بازی با نفت برای شروع کار خوب بود. در نیمه دوم موقعیت‌های ما بهتر بود و فشار زیادی را روی دروازه نفت آوردیم اما از موقعیت‌های‌مان نتوانستیم استفاده کنیم

این بازی با تساوی به پایان رسید، اما روند رو به رشدمان ادامه خواهد داشت.

گل غلام‌رضا رضائی؛ چطور بود؟

این قانون فوتبال است و از یک قدمی نتوانستیم گل بزنیم و آن توپ به سمت دروازه ما زده شد که دروازه بان گرفت و بعد توپ به تیرک خورد و با اصابت به بدن دورازه‌بان‌مان گل شد. با تیم دسته و پا بسته‌ای بازی نداشتیم و آنها نماینده ایران در آسیا هستند و مقابل یکی از تیم‌های قدرتمند لیگ بازی می‌کردیم. سه امتیازی را با یک امتیاز عوض کردیم. ما کاری کردیم در نیمه دوم نفت نتواند کاری انجام بدهد.

قضاوت احمد صالحی و یک صحنه‌ی هند مشکوک؛ نظر شما چیست؟

همان‌طور که ابلاغیه دادند نمی‌توانیم در مورد داوری صحبت کنیم اما دیدید که داوران چگونه در جام جهانی قضاوت کردند اما اینجا قوانینی وضع شده که همه می‌دانند. دیدید که در بازی ایران و آرژانتین بازیکنان و مسئولان ماچقدر به داوری اعتراض کردند. آقایان این همه به داور ایران و آرژانتین اعتراض کردید، اگر شما اعتراض نمی‌کردید می‌توانستید این توقع را داشته باشید که ما هم اعتراض نکنیم اما من قضاوت را به مردم می‌سپارم و خبرنگاران خودشان بگویند این بازی چقدر وقت اضافه داشت؟ برای صالحی آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم بیشتر به داوری ما کمک کند.

مطمئنا باید حواسم به تیمم باشد اما مسابقه‌ای که در اهواز به فولاد باختیم و در همان بازی افشین راحت با دست توپ را لمس کرد. باید کلاس‌های آموزشی قوی با مدرسان بزرگ برگزار کنیم و با این کلاس ها می‌توانیم سطح داوری‌مان را بالا ببریم. اینکه بگوییم نباید در مورد داوری حرف نزنید مگر دیکتاتوری است؟ با صحبت کردن و نکردن چیزی حل نمی‌شود. ما هم به قانون احترام می‌گذاریم اما اول آقایان خودشان به قانون احترام بگذارند و بعد از دایی بخواهند به قانون احترام بگذارند.

شعار علیه دائی در دیدار برابر استقلال؛ حرفی در این‌باره دارید؟

نمی‌توانم حرفی بزنم، چون قانونی وضع شده است اگر قانون گذاشتید آن را اجرایی کنید. هواداران استقلال هم برایم محترم هستند اما تلاشم این است که با پرسپولیس خوب نتیجه بگیرم.

  ۶  
آی اسپورت
2014-08-01 22:55:17
نظر دهید

۶ نظر
MOHSEN.N
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۱
آقای دایی داوری بد بود به خصوص وقت تلف شده رو درست محاسبه نکرد.اما شما می توانستید با توجه به بازی بسته نفت و همچنین با توجه به سرزنی عباس زاده و نوروزی راه سانتر از جناجین هم امتحان کنید.در ضمن علی عسگر اگر پشت فوروارد نوک بازی کنه خطرناک تره.نوری هم بازی بدید بد نیست.
pf
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۲
در طول بازی به این فکر بودم که پلان بی پرسپولیس چیه..اما وقتی درست فکر کردم دیدم پرسپولیس اصلاً پلن نداره که حالا پل بی داشته باشه!!!!
مجید
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۰۷
ای کاش این کلاسهای قوی آموزشی ! هم برای مربیان لیگ گذاشته شود تا نتایج با اصل "هر کی فکر بهتری برای بازی داره برنده آن بشه" نه رو اعصاب داور و تماشاچی رفتن
سینا
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۴۶
بازی خوب و زیبا ی بود هیجان داشت و تکنیک بازی به بازی بهتر میشیم. بازی شیش تقلال دیدم خالم بهم خورد از اول بازی تا آخر بازی فقط بکش زیرش سانتر از همه حای زمین. نکونام گفت فنی اصلا حالیش نیست راست کفت
میتی
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۴۷
دوبراه این دایی با کلی بازی و هوچی‌گریش اومد. واقعا باعث تاسفه که یه آدم اینقدر راحت چهره خودش رو تخریب می‌کنه.
4444
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۰۱
باز هم از اول فصل شروع کرد به جو سازی.آخه میخوای از چی حرف بزنی .داوری که کلا به نفع شما بود.مثل اینکه تو همش بهانه آوردن تو ذاتت است.نه اینکه تیمت خیلی مدرن بازی میکنی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر