فهرست
میکسدزون نفت:تکذیب درگیری و راضی از نتیجه
میکسدزون نفت:تکذیب درگیری و راضی از نتیجه

میکسدزون نفت:تکذیب درگیری و راضی از نتیجه

آی اسپورت – قاعدتا  بعد از این تساوی بازیکنان و عوامل تیم نفت باید خوشحال و راضی وارد میکسدزون شده باشند.مصاحبه ها هم همین را نشان می دهد.در این میان بیروانوند و حاج محمدی دعوا با همدیگر را به کلی تکذیب کرده اند  و غلامرضا رضایی هم از رابطه خوبش با هواداران پرسپولیس گفته است.
منصور قنبرزاده: برای اول کار بازی بدی نبود و در مجموع مسابقه خوبی را شاهد بودیم.
اجازه بدهید کارشناسان در مورد داور‌ی‌ها حرف بزنند و من نظر خاصی ندارم. البته فکر نمی‌کنم داور تصمیم تاثیرگذاری را بر این مسابقه گرفته باشد. او ایرادهایی داشت اما اشتباهاتش تاثیرگذار نبود.
چند بازیکن تاثیرگذار نفت تهران در این فصل از این تیم جدا شده و به تیم‌های رقیب‌مان رفتند و فکر می‌کنم با جوانانی که جایگزین کردیم در مجموع نتیجه بدی مقابل پرسپولیس به دست نیامد.
ما از لحاظ هزینه تیم یازدهم و دوازدهم جدول هزینه‌ها هستیم اما با توجه به بضاعت مالی و بازیکنانی که از نفت جدا شدند فکر می‌کنم نتیجه مناسبی به دست آمد.
امین حاج‌محمدی: اصلا به من ربطی ندارد که بخواهم سر کسی داد بزنم. بیرانوند را تشویق کردم ما با هم خیلی دوست هستیم و به خوبی می‌دانم چطور باید با او صحبت کنم.
در  مورد اخراجم  کارشناسان باید نظر بدهند. در حدی نیستم که بخواهم در مورد داوری اظهار‌نظر کنم. البته یک مقدار سختگیری شد. اخطار دوم درست بود اما در اخطار اول داور اشتباه کرد.
بازی خوبی انجام دادیم می‌توانستیم به پیروزی برسیم موقعیت‌های ما بهتر بود و فکر می‌کنم مستحق پیروزی بودیم.
غلامرضا رضایی: بازی اول مقابل پرسپولیس سخت بود. ما در طول هفته روی نقاط ضعف و قوت پرسپولیس کار کرده و با آمادگی کامل به مصاف این تیم آمدیم.ما با برنامه آمدیم و اگر می‌توانستیم از فرصت‌هایمان خوب استفاده کنیم به طور حتم 3 امتیاز این دیدار برای نفت بود. در مجموع بازی خوبی بود و می‌توانستیم برنده این مسابقه باشیم.
از قبل پرسپولیس را دوست داشتم و زمانی هم که به این تیم آمدم همواره مورد احترام هواداران بوده و همیشه آنها تشویقم می‌کردند اما فوتبال حرفه‌ای است و سال گذشته از پرسپولیس جدا شدم به همین دلیل و به خاطر علاقه‌ام به پرسپولیس پس از گلزنی به این تیم عذرخواهی نکردم.
علیرضا بیرانوند :درگیری  ای با حاج محمدی به وجود نیامد. در تمریناتی که داشتیم روی این صحنه‌ها کار کردیم. توانستیم مقابل پرسپولیس عملکرد خوبی داشته باشیم.
دو سه ماه از میادین دور بودیم اما امروز بازی خوبی انجام دادیم. از پرسپولیس یک امتیاز گرفتیم آنها تیم بزرگی هستند و بازی خوبی بود.
     
آی اسپورت
2014-08-01 22:42:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر