فهرست
میکسدزون پرسپولیس: همه شاکی از داور و امیدوار به آینده
میکسدزون پرسپولیس: همه شاکی از داور و امیدوار به آینده

میکسدزون پرسپولیس: همه شاکی از داور و امیدوار به آینده

آی اسپورت – بازیکنان پرسپولیس همگی در مصاحبه هایشان از نحوه قضاوت احمد صالحی گله کرده اند  و البته معتقدند هفته به هفته بهتر خواهند شد.پرسپولیسی ها  برد را حق مسلم خودشان می دانند و معتقدند بهتر از نفت بازی کرده اند.در میان حرف های حاشیه ای بنگر گفته اگر اخراج کفشگری درست باشد فوتبال را کنار می گذارد و رضا نوروزی هم به هواداران قول داده  در بازی های آینده گل خواهد زد.
 پیام صادقیان : با تیمی بازی کردیم که مدعی قهرمانی است. در هفته‌های ابتدایی هستیم و هنوز شرایط بدنی بازیکنان به طور صد در صد خوب نشده است. بازی به بازی بهتر می‌شویم و امیدوارم بتوانیم به شرایط خوبی برسیم. باید 3 امتیاز بازی را کسب می‌کردیم. حق ما برد بود و تلاش زیادی کردیم اما متاسفانه نتوانستیم 3 امتیاز را بگیریم
محسن بنگر: به هر حال ما باید راضی باشیم چون همه چیز خوب بود اما آنقدر داور سوت زد که هم روی اعصاب ما رفت هم روی اعصاب بازیکنان حریف. اگر اخراج مهرداد کفشگری درست باشد من فوتبال را کنار می‌گذارم. هر اتفاقی که رخ می‌داد داور به نفع آنها سوت می‌زد. سوت داور تمرکز بازیکنان را به هم می‌زند.نفت تیم خوبی بود و وقتی که داور دائم در بازی سوت می‌زند مساوی بد نیست اما این زور دارد که حریف با یک حمله بتواند به گل برسد و نتیجه پایان بازی مساوی باشد.
حمیدرضا علی‌عسگری: داور به ضرر ما سوت زد و می‌توانست بهتر از این قضاوت کند. دیگر صحبت از این مسائل تکراری شده است. نفت تیم خوبی داشت. خستگی دوران بدنسازی بازیکنان پرسپولیس در این بازی مشخص بود و مطمئن هستم که در بازی‌ آینده بهتر خواهیم شد. امیدوارم در آینده جبران کنیم.
امید عالیشاه: بازی خوبی انجام دادیم و حق ما در این دیدار پیروزی بود. می‌توانستیم برنده شویم اما در نهایت مسابقه با تساوی به پایان رسید.انگار داور‌ها بنا داشتند که وارد زمین نشوم. در بین دو نیمه هنگام تعویض می‌توانستم به زمین بروم اما داور اجازه این کار را نمی‌داد. مشکل خاصی نبود اما انگار داور بنا نداشت به زمین بیاییم.
رضا نوروزی:‌ما شانس گلزنی زیادی در این بازی داشتیم اما متاسفانه نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.به هیچ عنوان از نتیجه راضی نیستیم اما به ادامه راه امیدوار هستم. تیم خوبی داریم و می‌توانیم در ادامه نتایج خوبی بگیریم. تیمی که می‌تواند به این اندازه موقعیت در یک بازی ایجاد کند در آینده هم می‌تواند در نتیجه‌گیری موفق باشد.‌شرمنده هواداران شدم. قول می‌دهم در آینده صد در صد گل بزنم. از بازی آینده برای پرسپولیس گل خواهم زد و تمام تلاش خود را انجام می‌دهم.
  ۳  
آی اسپورت
2014-08-01 22:46:41
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۰۱
کارت اول کفشگری رو ندیدم ولی کارت دومش که موردی نداشت که بنگر اینطوری میگه
میتی
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۰۱
اینا نیومده دارن جو سازی می‌کنند و فرافکنی. حیف وقت که آدم واسه دیدن این آدما بذاره.
4444
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۱۵
دوباره دستتون را پیش انداخته اید که پس نیافتید.داور که به سود شما سوت زد.!چرا بازیکن نفت را اخراج کرد؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر