فهرست
کرانچار: حاج صفی فعلاً در سپاهان می‌ماند/ برای حمودی متاسفم
کرانچار: حاج صفی فعلاً در سپاهان می‌ماند/ برای حمودی متاسفم

کرانچار: حاج صفی فعلاً در سپاهان می‌ماند/ برای حمودی متاسفم

آی اسپورت-  زلاتکو کرانچار در نشست خبری پس از دیدار برابر پیکان در هفته اول لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: فکر می کنم شما هم دیدید که در نیمه اول خوب بودیم، بازی را در اختیار داشتیم و سعی کردیم از حملاتی که از کنار زمین انجام می‌دهیم به گل برسیم. فرصت های زیادی داشتیم اما فقط توپ وریا گل شد. در نیمه دوم هم همین روند را ادامه دادیم و هرچند گل دوم با تاخیر به دست آمد اما کاملاً تیم برتر بودیم و نتیجه هم عادلانه بود. 
 برنامه ریزی کار ما طوری بود که حتماً باید در هفته اول سه امتیاز را می گرفتیم و با همین هدف وارد زمین شدیم و امید دارم در آینده باز هم شرایط را اصلاح کنیم تا امتیازات بیشتری به دست آوریم. استفاده از 5 بازیکن جدید در ترکیب


 نشان دادند بازیکنان صاحب کیفیتی هستند و بازیکنانی که منتخب شدند که به سپاهان بیایند حضورشان در تیم ما را موجه کردند اما باید بازی به بازی بهتر شوند. پریرا و خلعتبری دیرتر اضافه شدند اما با برنامه هایی که در نظر گرفتیم آنها را به بقیه می رسانیم و می دانم که تأثیرگذار خواهند شد اما باید با تأکید از بازی خوب حاج صفی هم یاد کنم که کیفیت ملی پوش شدنش را نشان داد و درآمد خوبی برای ما محسوب می‌شود. 


تغییر سیستم و استفاده از 3 مدافع


 ما فصل گذشته هم گاهی از این روش استفاده می‌کردیم. سه مدافع میانی ما یعنی کرمی، عقیلی و خلیل زاده دارای این کیفیت هستند که در این سیستم کار کنند و زمانی که در مقابل سه مهاجم قرار گیرند از عهده مهار آنها برمی آیند. 
 این سیستم به ما اجازه می دهد که در فاز تهاجمی بازیکنان بیشتری داشته باشیم. ما روی این مساله کار کردیم تا بازیکنان از جناح چپ و راست کار کنند. کل بازیکنان مسئولیت خود را انجام دادند و من از همه راضی ام. 


اجازه خروج به حاج صفی


 در مدت اخیر صحبت های زیادی مطرح شده اما هنوز پیشنهاد رسمی نیامده و ما منتظر هستیم، تا زمانی که پیشنهاد رسمی نرسد احسان در سپاهان می ماند و بازی امروز را تکرار می کند، فعلاً صحبت خاصی نمی توانم انجام بدهم تا زمانی که قضیه جدی شود. در قرارداد حاج صفی شرطی وجود دارد که با رعایت آن می تواند سپاهان را ترک کند، فعلا او هست اما اگر برود گزینه های جانشینی اش را بررسی خواهیم کرد. 


عدم حضور بازیکن بزرگسال روی نیمکت


 سال گذشته نشان دادیم می توانیم بازیکنان جوان را مطرح کنیم الان می توانیم از بازیکنان زیر ۱۹ سال استفاده کنیم. متأسفم آن اتفاقات برای حمودی ایجاد شد اما با بازگشت محرم، کریمی و احمدی رقابت جدی تر می شود. 


غیبت چلنگر


 برخی اصطلاحات فوتبالی عمومی هستند و مشکلی نیست و من در کنار بصیرت، کریمی و خوروش این صحبت ها را نتقال می‌دادم. ضمن اینکه چلنگر پیش از بازی، بین دو نیمه و پایان مسابقه در رختکن حضور داشت و صحبت های من را انتقال داد. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-01 23:01:31
نظر دهید
۲ نظر
مجید
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۰
بی اغراق تیم کرانچار فوتبال زیبا و صحیحی بازی منکند . من بعنوان یک استقلالی از بازهای سپاهان لذت میبرم. درود بر کرانچار
علی
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۰۳
مجید جان فوتبال هجومی را قبول دارم ولی زیبا رو نه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر