فهرست
نام ما را با حروف بزرگ بنویسید؛ مهمانی باشکوه
نام ما را با حروف بزرگ بنویسید؛ مهمانی باشکوه

نام ما را با حروف بزرگ بنویسید؛ مهمانی باشکوه

آی‌اسپورت- ۲۲:۳۰ امشب زمان برای ما متوقف خواهد شد. گویی سیندرلایی تارک دنیا بوده‌ایم که ناگهان پری مهربانی پیدا شده و با ورد «بی بی دی با بی دی بو» به طرفة العینی لباس‌های شندره‌مان را با جامه زربفت و کدوی تنبلمان را با کالسکه زرین جایگزین کرده و به مهمانی باشکوه پادشاه فرستاده است.

ظریفی گفت شاید زندگی آن جشنی نباشد که تو آرزویش را داشتی، اما حالا که به آن دعوت شده‌ای، تا می‌توانی زیبا برقص. و چه زیبا رقصیدیم ما که سالها بود رقصی چنین میانه میدانمان آرزو بود و چه مغتنم دانستیم این فرصت طلایی را.

و حالا جهان حیران جلال و جبروت ماست. حالا حسنمان به اتفاق ملاحت جهان گرفت که آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت. ملاحت و ظرافت و غیرت شیربچه‌هایمان دنیا را به تحسین واداشته و چه مفتخریم به این شاهزاده‌های جوانبخت.

و امشب گل سرسبد این حادثه شیرین است. حال که باید به مصاف مرد سال فوتبال جهان برویم. وه که چه حلاوتی دارد پنجه در پنجه قهرمان اروپا انداختن. ماجراجویی مطبوعی که فقط در چنین میدانی شانس آن را داریم. حال یکبار دیگر نور صحنه روی بازیکنان محشر ما افتاده تا همچون بالرین های ماهری میدان را مقهور خود کنند. امیری که هرچه خواست با ستارگان لالیگا کرد، امشب چه بر سر په‌په خواهد آورد؟ طارمی که باز به روزهای طلایی برگشته این بار ضربه سرش را به تور پاتریسیو می‌چسباند؟ رضاییان می‌تواند مقابل رونالدو شادی گل رونالدویی را به نمایش بگذارد؟ کریم انصاریفرد که حسرت شوت بی‌نظیرش تا قیامت با ماست، یک سوپرگل مهمانمان می‌کند؟ امید همان ژنرال فداکار سن‌پطرزبورگ می‌شود که یک تنه مقابل فوج عظیم پسران کازابلانکا ایستاد؟ میلاد بچه فلاح به زمین خواهد آمد تا این بار خاطره پشتک نافرجام را با یک کات‌بک تماشایی جبران کند؟ سامان قدوس با بوسه‌ای دیگر بر توپ، نوید یک گل که سالها تیتراژ برنامه‌های ورزشی‌مان خواهد شد را خواهد داد؟ بیرانوند همان دژ مستحکم دو دیدار گذشته می‌شود؟ تا همگی پایان مسابقه فریاد برآوریم: چطوری کریس؟ هرچه باشد دنیا امشب یک‌بار دیگر ما را خواهد دید و قضاوتمان خواهد کرد. قضاوتی فارغ از مهملات العربیه و الجزیره. حال دنیا «ایران واقعی» را با نمایش تحسین‌برانگیز پسران رشیدش و زیباترین تماشاگران دنیا روی سکوهایش خواهد دید و خواهد شناخت. این فرصت مغتنم را از دست نمی‌دهیم؛ نام ما را با حروف بزرگ بنویسید.

۵ ۷  
آی اسپورت
2018-06-25 20:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
مارال
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۰۹
خدایا خودت هوای مردم خسته ی ایران و داشته باش !
۶ ۲
Sami
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۹
مثل همیشه منطقی و منصفانه
هیچوقت اسیر جریانات مافیایی کیروشیها نمیشید
۲
Sami
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۹
مثل همیشه منطقی و منصفانه
هیچوقت اسیر جریانات مافیایی کیروشیها نمیشید
۲
عرفان
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۲۹
ولی اگر اینطوری نشد و بچه ها بدناشون خسته بود و باز درگیر سندروم بازی سوم شدیم شما متهمید اقای غفوری متهم به خیانت و از پشت خنجر زدن شما جعلی بودید و همیشه خواهید بود
۴
عجیب
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۵۳
کل سال قبل کیروش رو به خاطر تعصب رنگی و مهمونی های برانکو ، تا تونستید کوبیدید. حالا یه دفعه عاشق تیم ملی شدید؟ شرم بر تمام وطن فروش ها.
۶
S
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۶
عالی بود. به امید یک برد خوب
۴
سیف
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۴۹
اقای غفوری در اخرین مقاله تان که می گفتید ایران با سه شکست مفتحضانه برمی گردد. حالا چی شده رنگ عوض کردی؟
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر