فهرست
تعویق یک هفته‌ای لیگ، فرصت طلایی استقلال
تعویق یک هفته‌ای لیگ، فرصت طلایی استقلال

تعویق یک هفته‌ای لیگ، فرصت طلایی استقلال

آی اسپورت -  تیم فوتبال استقلال برای آماده‌سازی خود در رقابت‌های لیگ برتر به نسبت سایر تیم‌ها کار خود را دیرتر آغاز کرد. مشکلات مدیریتی و مشخص نبودن سرمربی آینده آبی‌پوشان باعث شد تا این تیم مدت‌ها، جلسه تمرینی نداشته باشد و روز به روز از آمادگی‌اش کاسته شود.

با مشخص شدن سرمربی جدید استقلال و حضور محمود فکری به عنوان سکان‌دار هدایت آبی‌پوشان، تمرینات فشرده‌ای در حال برگزاری است. آبی‌پوشان در روز حدود دو نوبت جلسه تمرینی دارند تا خود را برای مسابقات لیگ برتر آماده کنند.

با ابلاغ محمد اسد مسجدی، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی شروع مسابقات لیگ برتر بیستم به تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ موکول شد. پیش از این قرار بود رقابت ها از ۱۰ آبان آغاز شود، برنامه اصلاحی مسابقات متعاقبا اعلام می شود.

این مساله شاید برای دیگر تیم‌هایی که کار خود را به موقع آغاز کرده‌اند، خوشایند نباشد اما تعویق یک هفته‌ای مسابقات، یک فرصت بسیار خوب برای شاگردان محمود فکری است. استقلال که به نسبت سایر تیم‌ها، دیرتر فرایند آماده‌سازی خود را شروع کرده است، با این تعویق یک هفته‌ای می‌توانند خلاء‌های تاکتیکی و فنی خود را در این مدت مورد بررسی قرار دهد و با آمادگی بیشتری راهی رقابت‌های لیگ برتر شود.

باید دید محمود فکری و دستیارانش برای این مساله چطور برنامه‌ریزی خواهند کرد و با این فرصت طلایی چگونه مواجه می‌شوند و برای آن برنامه‌ریزی می‌کنند.

 

ایسنا 

۱ ۴  
آی اسپورت
2020-10-20 14:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
اهواز آبی
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹، ۱۷:۲۰
اصلا بخاطر استقلال انداختنش عقب؛ اصلا بخاطر‌ تیمی ک شرایطش خوب نیست و سوپر جام ک نمیشد تکون بخوره افتاد نیم فصل و الان شجاع و بشار و وحید امیری و... رو نداره نیست، این شانس رو دادن استقلال اوضاع درست بشه :)))))))
۲ ۱
اقلیت تاس
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹، ۱۰:۲۴
آخه نفهم ما که با ربیع خواه و همتی هم فینال آسیا میریم و قهرمان لیگ میشیم.آخه کیسه کش ما که نه به ترکیه پناهنده میشیم و نه تو رختکن و هتل قایم میشیم، آخه خنگ بی عقل متوهم الان تیم ما آماده تره یا شما؟؟
محمد
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹، ۱۷:۵۳
چه هماهنگی برجسته ای میان حسن روحانی، وزیر بهداشت، وزیر ورزش، فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس برای تاخیر یک هفته ای دربی و خسته نشدن تیم حکومتی برای فینال آسیا وجود دارد.. آیا آمار مرگ کرونا که از سوی دولت در روز گذشته اعلام شد، واقعی است یا به مانند گذشته حربه ای برای مهندسی کردن امور برای موفقیت لنگ
۲ ۱
اقلیت تاس
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹، ۱۰:۲۷
دیگه خبری از اتحاد کثیف و متعفن تاسیون برای ارزش جان مردم و تعطیلی لیگ و جام فلزی و ... نیست.نگران نباش.با اختلاف امتیازی که تا نیم فصل ایجاد میکنیم کاری میکنیم دوباره دست در شرت هم دنبال تعطیلی لیگ و جان مردم باشید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر