فهرست
ابراهیم‌زاده: اصلا پیشنهادی از اصفهان نداشتم / اولین‌بار است به یک خارجی می‌بازم !
ابراهیم‌زاده: اصلا پیشنهادی از اصفهان نداشتم / اولین‌بار است به یک خارجی می‌بازم !

ابراهیم‌زاده: اصلا پیشنهادی از اصفهان نداشتم / اولین‌بار است به یک خارجی می‌بازم !

آی‌اسپورت-منصور ابراهیم‌زاده بالاخره در هفته‌ی نخست لیگ برتر روی نیمکت پیکان تهران طعم تلخ شکست را چشید. منصور ابراهیم زاده در نشست خبری پس از دیدار برابر سپاهان در هفته اول لیگ برتر فوتبال با تسلیت بابت درگذشت حسین معدنی، ناصر احمدپور و خواجه وند ملی پوش کشتی ایران گفت:

شکست برابر گران‌قیمت‌ترین تیم لیگ؛ چطور بود؟

ما با این اطلاعات که در اصفهان و مقابل سپاهان بازی خواهیم کرد به این بازی آمدیم، سپاهان تیمی است که می تواند مدعی قهرمانی باشد و در چند سال اخیر هم همین طور بوده، این تیم خوب عمل کرده و تیم منسجمی است. این را می دانستیم که اگر در ۲۰ دقیقه ابتدایی اشتباهی صورت نگیرد می توانیم بر بازی مسلط شویم اما این اتفاق افتاد و روی اشتباه بازیکنان گل خوردیم.

بعد از گل از لحاظ سازماندهی تیمی بهتر شدیم و نیم نگاهی هم به دروازه سپاهان داشتیم. در نیمه دوم هم فرصت‌هایی داشتیم اما در مجموع از بازیکنان تیمم راضی هستم و مطمئنم که در آینده بهتر خواهیم شد.

دلیل اعتراض به داور روی گل دوم سپاهان؛ واقعا چرا؟

معتقدم آن صحنه آفساید بود اما بهتر است کارشناسان صحبت کنند و فکر می کنم یک خطای محرز که می توانست پنالتی داشته باشد روی بازیکن تعویضی ما گرفته نشد.

انتظار بالای موفقیت؛ ایجاد استرس در بازیکنان نمی‌کند؟

تیم هایی که از دسته یک صعود می کنند استراتژی اولشان حفظ تیم است و ما بر اساس همین فرهنگ چند بازیکن تأثیرگذار جذب کردیم اما فراموش نکنید امروز مقابل تیمی مثل سپاهان بودیم اما مطمئن هستم که این انتظار موفقیت استرسی برای ما ایجاد نمی کند و امیدوارم آن را کنترل کنیم.

تیم‌های اصفهانی شما را نخواستند؛ دلیل این اظهار نظر شما چه بود؟

صحبت های من اشتباه منعکس شده که خودم نخواستم. در مورد حضورم در اصفهان سوال شد و من گفتم که دو شرط لازم است یکی باشگاهها من را بخواهند و دوم اینکه من آنها را بخواهم. اما اصلاً خواهانی وجود نداشت که من بخواهم به اصفهان بیایم و باید به عنوان یک مربی کار می کردم و خوشحالم که با برنامه و منطق در پیکان کار می کنم. در راه آهن در نیم فصل گذشته یازده امتیاز داشتیم، چند جوان معرفی کردیم اما در لیگ ماندیم. آمار می‌گوید این اولین بار است من به یک مربی خارجی می بازم و ممکن بود اگر این بازی چند هفته دیرتر برگزار می شد شرایط هم فرق می کرد.

ذوب‌آهن و سپاهان؛ شرایط این دو چطور است؟

آرزوی موفقیت برای سپاهان و ذوب آهن دارم.

عصبانیت فشنگ‌چی از بابت تعویض؛ واکنش شما چیست؟

وظیفه من تعویض فنی در کنار زمین است و من این کار را انجام دادم و یک بخشش هم به مدیریت باشگاه برمی گردد که با این بازیکنان برخورد کند. ولی در نهایت شما باید ببینید که در آینده همین بازیکن چطور تمام تلاشش را برای موفقیت تیم به کار می‌گیرد. خیلی دوست ندارم در مورد گذشته صحبت کنم اما حالا که این شرایط را با شرایط برخی بازیکنان در ذوب آهن مقایسه کردید باید بگویم ما با همین ذوب آهنی که گفتید نایب قهرمان آسیا شدیم. همین بازیکنانی که یک روز مورد انتقاد واقع می شدند در هر تیمی که کار می کردند بهترین عملکرد را داشتند.

سپاهان؛ سطح فنی این تیم را چطور ارزیابی می‌کنید؟

نکته مثبت این تیم ثبات تیمی و برنامه ای است. هر سازمانی که برنامه محور باشد هر مدیری که سر کار بیاید می تواند کار را ادامه بدهد. سپاهان یکی از مدعیان قهرمانی است و این پتانسیل را دارد.

     
آی اسپورت
2014-08-01 23:44:01
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر