فهرست
انریکه سرزو: گریزمان خرید بهتری از خامس رودریگس است
انریکه سرزو: گریزمان خرید بهتری از خامس رودریگس است

انریکه سرزو: گریزمان خرید بهتری از خامس رودریگس است

آی اسپورت- انریکه سرزو، رئیس باشگاه اتلتیکو مادرید، معتقد است که آنتوان گریزمان، ستاره جدید تیمش، خرید بهتری از خامس رودریگس، ستاره جدید رئال، است.

خامس رودریگس که در جام جهانی عنوان آقای گلی را به دست آورد، با انتقالی 80 میلیون یورویی از موناکو به رئال پیوست؛ این در حالی است که اتلتیکو برای خرید گریزمان، تنها 25 میلیون یورو هزینه کرد. سرزو معتقد است گریزمان می تواند به اندازه لوئیس سوارس و بیش از خامس رودریگس، در فصل پیش رو موثر باشد.

او به خبرنگاران گفت:\"  آنتوان بازیکنی است که بیشتر در فوتبال اروپا امتحان پس داده و یکی از بهترین خریدهای تابستان است. او را می توان با لوئیس سوارس مقایسه کرد. به خدمت گرفتن او تیم را بسیار تقویت کرد و ما برای خرید او تلاش زیادی انجام دادیم.

من پیشنهادهای زیادی برای خرید او دادم و او تصمیم گرفت که به باشگاهی مهم و جدی مانند اتلتیکو بیاید. ما چیزی در مورد خامس نمی دانیم زیرا او هنوز خیلی مسیر مشخصی را طی نکرده است.\"

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-02 00:38:22
نظر دهید

۴ نظر
پویا لوس بلانکوس
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۵۱
اینقدر چرت و پرت نگو.چون ذورت می یاد اینارو می گی .مثل اون پیش بینی که برای بازی فینال کردی که گفتی اتلتیکو سه تا گل به رئال می زنه.اخرش اتلتیکو با اشتباه کاسیاس یه گل شانسی زد و تیمت چهارتا خورد بد بخت.
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۲۶
دقیقا همینه
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۲۶
دقیقا همینه
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۱۴
یک کلمه از مادر عروس.‏‎ ‎
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر