فهرست
دفاع فاضلی از حضور دژاگه در العربی/ فوتبال اشکان تمام نخواهد شد / او از بوندس لیگا و لیگ برتر انگلیس پیشنهاد داشت
دفاع فاضلی از حضور دژاگه در العربی/ فوتبال اشکان تمام نخواهد شد / او از بوندس لیگا و لیگ برتر انگلیس پیشنهاد داشت

دفاع فاضلی از حضور دژاگه در العربی/ فوتبال اشکان تمام نخواهد شد / او از بوندس لیگا و لیگ برتر انگلیس پیشنهاد داشت

آی اسپورت - با اینکه انتقال اشکان دژاگه به باشگاه العربی قطر بسیاری از هواداران او را شوکه کرده اما مدیر برنامه های بازیکن تیم ملی از این انتقال دفاع می کند.

رضا فاضلی که با خبرگزاری مهر صحبت کرده، درباره حضور اشکان در لیگ قطر گفته: حضور اشکان در تیم العربی مسئله ساده‌ای است. او یکی، دو پیشنهاد از تیم‌های لیگ برتری انگلستان داشت ولی باشگاه فولهام هم باید رضایت می‌داد چون دژآگه یک سال دیگر با این تیم قرارداد داشت. مبالغی که تیم‌های انگلیسی به فولهام پیشنهاد دادند قابل قبول نبود. همچنین دو، سه تیم از بوندس لیگا به اشکان پیشنهاداتی دادند که این پیشنهادات هم برای فولهام قابل قبول نبود ولی باید بگویم دژآگه خیلی درباره پیشنهاد العربی و تیم‌های آلمانی و انگلیسی فکر کرد. او  تصمیم گرفت دیگر به تیم‌هایی که در رده متوسط انگلیس یا آلمان هستند نرود که برای عناوین وسط جدول می‌جنگند.

فاضلی دلایل جالبی برای دفاه از این انتقال دارد: دژآگه می‌گفت \"دن پترسکو\" سرمربی العربی هم هیچ فرقی با ماگات ندارد و تمرینات آماده سازی‌اش در همان سطح است. فقط هوای قطر یک مقدار برای اشکان گرم است که به این مسئله هم به تدریج عادت خواهد کرد.اتفاقا چند روز پیش با یک مدیر از باشگاه‌های آلمانی صحبت می‌کردم و او هم تایید کرد که اگر پنج، شش سال قبل بود حضور یک بازیکن در لیگ‌های حاشیه خلیج فارس به معنای تمام شدن فوتبال بازیکنان بود ولی الان شرایط فرق می‌کند.

  ۵  
آی اسپورت
2014-08-02 09:18:19
نظر دهید

۵ نظر
ایرانی
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۴۵
اخه عزیزمن مگه لیگ ما کجای اینا قرار گرفته که هی به لیگ قطر گیر میدیم به نظر من بهترین تصمیمو گرفته مطمعنم دو سال دیگه لیگه قطرم برای بازیکنان ما میشه ارزو
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۵۴
به این میگن مغلطه بازی نه دفاع کردن
navid
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۱۹
تیم ضعیف العربی قطر و با تیمهای متوسط آلمان و انگلیس مقایسه میکنه. واقعا برای اشکان متاسفم که به همچین تیم ضعیفی رفته. اروپا کجا و العربی کجا. اصلا نفهمیدیم واسه پول رفته. مردم جیگر فرض کردین؟
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۵۵
vaghan heif.ino nage chi bege.azash miporsidin labod to ghatar joloye city,chelsea,liverpool,man u,............baghi bazi mikone.hame midunan ke tamrin kafi nist feshar bazi joloye team haye bozorg bazikon ro tu level bala mibare
امیر اس اس
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۱۹
توجیح نکن پورسانتش برای شما بهتر بوده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر