فهرست
آدبایور: مالاریا باعث شده بود که نتوانم راه بروم
آدبایور: مالاریا باعث شده بود که نتوانم راه بروم

آدبایور: مالاریا باعث شده بود که نتوانم راه بروم

آی اسپورت- امانوئل آدبایور، مهاجم تاتنهام عنوان کرد که مالاریا به حدی او را ضعیف کرده که او نمی‌توانسته راه برود ولی حالا مشکلی ندارد.

مهاجم تاتنهام در اوایل تابستان دچار مالاریا شد و نتوانست به همراه تیم به آمریکا سفر کند و حالا روبرتو سولدادو و هری کین تنها مهاجمان تاتنهام در آمریکا هستند. مهاجم توگویی به تمرینات بازگشته ولی معتقد است که تاثیرات این بیماری باعث شده که او به سختی راه برود.

او در مصاحبه با Daily Mail گفت: \"برای تعطیلات و گذراندن وقت با خانواده ام، به توگو برگشتم. 2 هفته پیش به لندن بازگشتم و متوجه شدم که مالاریا دارم. برای یک هفته مریض بودم ولی حالا به تمرینات بازگشتم و احساس خوبی دارم. برای یک هفته هیچ کاری نمی‌توانستم انجام دهم. کمی وزن از دست دادم و قدرت بدنی ام تحلیل رفت. نمی‌توانستم حرکت کنم یا راه بروم\"

وقتی این موضوع را به خاطر می‌آورم، انگار که سردرد داشتم زیرا در کشور من چنین مریضی معمول است و داروی آن نیز زیاد یافت می‌شود ولی در لندن این یک بیماری زیاد نیست و البته من زیاد نگران  نبودم زیرا در طول زندگی ام افراد زیادی را دیده بودم که مالاریا داشتند. حالا آماده ام و می‌توانم فوتبال بازی کنم. این مهم ترین چیز است.\"

     
آی اسپورت
2014-08-02 09:55:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر