فهرست
نقل قول‌های روز: گوهر نایاب
نقل قول‌های روز: گوهر نایاب

نقل قول‌های روز: گوهر نایاب

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته.

 

کرار در طول مسابقات عالی بود. به‌هرحال شاید یک پنالتی هم در هفته‌های گذشته خراب کرده باشد، اما ایرادی ندارد. مارادونا هم پنالتی خراب می‌کند. در کل از او راضی‌ هستم. کرار یک نقش کلیدی و محوری در صنعت نفت دارد. ما کرار را با حساب و کتاب آوردیم و کاملاً از عملکردش راضی‌ هستیم. کلاً این بازیکنان خارجی در تیم ما تأثیرگذار هستند، چون با حساب کتاب و کتاب به اینجا آمدند.

 فراز کمالوند به عنوان اصلی ترین حامی بازیکن عراقی باکیفیت اما جنجالی شاغل در فوتبال ایران باز هم از شاگردش دفاع کرده است

 

فوتبال ورزش معجزه‌هاست و همین نکته است این این رشته ورزشی را جذاب می‌کند. باید به هر اتفاقی ایمان داشت و این تیم و بازیکنانش باید اعتقاد داشته باشند که قرار است یک روز بزرگ و به یادماندنی داشته باشند. قطعاً کار دشواری خواهند داشت ولی در فوتبال غیر ممکن نداریم.

زلاتکو کرانچار اینگونه به پرسپولیسی ها برای بازی برگشت با الهلال روحیه داده است

 

رکوردهای افتخارآمیزی را به دست آوردم. در 3 جام جهانی با تیم ملی فوتبال عربستان شرکت کردم. فوتبال را دوست دارم و برابر علی دایی در فینال جام ملت‌های آسیا بازی کردم که برنده شدیم. برابر آنری، بهترین بازی کردم. او یک بازیکن سرعتی و غیرمعمول است. آنری را در جهان بهترین می‌دانم.

حسین عبدالغنی بازیکن سابق تیم ملی عربستان درباره افتخاراتش در دنیای فوتبال صحبت کرده که بازی جلوی علی دایی یکی از این افتخارات بوده

 

جباری یک گوهر نایاب برای استقلال است و مسئولان و کادرفنی تیم متاسفانه نمی‌دانند چه مهره ارزشمندی را دارند از دست می‌دهند. جباری در روز فوت پدرش برای استقلال بازی کرد و نمی‌توان تعصب او را به تیم زیر سوال برد. از طرفی اخلاق خاص جباری را باید شناخت تا با او دچار مشکل نشد. اگر انتقادی می‌کند از سر دلسوزی است. همه که نباید به به و چه‌چه کنند، قرار باشد جباری حرف نزند پس چه کسی صحبت کند؟

 دفاع آرش برهانی از مجتبی جباری در روزهایی که تکلیف 8 شاکی معلوم نیست

 

بازی بسیار حساسی برابر تیم فوتبال پرسپولیس پیش رو داریم. می دانیم که در دنیای فوتبال احتمال تغییر هر نتیجه‌ای وجود دارد. طوری به میدان می رویم که انگار دیدار رفت برگزار نشده و باید در این دیدار به پیروزی برسیم. دیدار رفت را فراموش کرده‌ایم و نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم تا برنده بازی برگشت شویم.

نظر مدیر ورزشی باشگاه الهلال درباره دیدار برگشت با پرسپولیس

 

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-10-16 09:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
موراتا
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۷
البته عبدالغنی اشتباه کرده اون بازی ای که بهش اشاره کرده نیمه نهایی جام ملتها بود نه فینال
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر