فهرست

دوشنبه، مزایده دوم راه آهن/ خریدار، ظاهر می شود؟

آی اسپورت - کمتر از یک هفته قبل بود که با تصمیم دادستانی تهران، آگهی مزایده باشگاه فوتبال راه آهن در صفحه اول روزنامه های کثیرالانتشار چاپ شد تا وضعیت استیلی و دوستانش در این باشگاه پیچیده شود. آنه ها با پرداخت 8 میلیارد تومان مالکیت راه آهن را در اختیار گرفته و اعلام کرده بودند یک ریال هم فراتر از این مبلغ پرداخت نخواهند کرد. مدتی بعد از خرید باشگاه توسط آن ها اما این انتقال ارزان تلقی شد تا دادستانی تیم پرحاشیه را به مزایده بگذارد. همانطور که پیش بینی می شد، این مزایده حتی یک  فرد مورد علاقه برای خرید باشگاه را به شرکت هودلینگ سورینت نکشاند و بدون اینکه آغاز شود، به پایان رسید.

حالا قرار است مزایده دوم این باشگاه روز دوشنبه سیزدهم مرداد ماه از ساعت 14 تا 16 در دفتر شرکت هولدینگ سورینت انجام بگیرد. جالب اینجاست که باز هم تغییری در قیمت پایه خرید باشگاه صورت نگرفته و حداقل مبلغ خرید آن، 12 میلیارد تومان اعلام شده است.

اینکه آیا ظرف چند روز آینده بالاخره یک فرد و یا یک شرکت حاضر به پرداخت این مبلغ برای خرید راه آهن خواهند شد یا خیر، همچنان مبهم به نظر می رسد. راه منطقی تر برای تعیین سرنوشت مالکیت این تیم شاید مذاکره بین طرفین برای تعدیل قیمت بین 8 میلیارد مدنظر استیلی و 12 میلیارد مدنظر برگزارکننده های مزایده های نافرجام است. 

     
آی اسپورت
2014-08-02 12:08:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر