فهرست
عکس روز: بنگر- کارت زرد؛ یک پیوند عمیق
عکس روز: بنگر- کارت زرد؛ یک پیوند عمیق

عکس روز: بنگر- کارت زرد؛ یک پیوند عمیق

آی اسپورت - محسن بنگر یکی از اولین بازیکنانی بود که قراردادشان با پرسپولیس برای حضور در لیگ چهاردهم را قطعی کردند. نزدیک به یک ماه بعد از تمدید او با سرخپوشان، مشخص شد که سیدجلال دیگر جایی در این تیم نخواهد داشت و با تیم قطری قرارداد امضا خواهد کرد. حالا از بین دو مدافعی که با هم به پرسپولیس آمده بودند، یک نفر از این باشگاه جدا شد تا زوج هماهنگ سال های اخیر سپاهان و پرسپولیس به هم بخورد. موضوعی که وظیفه بنگر در این تیم را به شدت سنگین می کرد.

بنگر اولین بار در لیگ دوازدهم پیراهن پرسپولیس را بر تن کرد. او در همان چهارمین هفته حضورش در ترکیب سرخپوشان، با پنالتی ای که در دیدر با صبا داد خود را به عنوان بازیکنی معرفی کرد که اساسا بازی اش به تعداد بالایی خطا در هر مسابقه متصل است. او در آن فصل 24 بازی کرد و 6 کارت زرد دریافت کرد.

اوضاع در فصل گذشته برای بنگر، بهتر شد. این بازیکن در 30 هفته لیگ برتر تنها در یک مسابقه به میدان نرفت و در کل 5 کارت زرد را در مقابل چشم های خود دید. او برای دریافت کارت زرد اول 6 هفته صبر کرد که این به نوعی یک رکورد برای این بازیکن به شمار می رفت.

لیگ چهاردهم برای محسن با دریافت یک کارت زرد شروع شد. او در جریان دیدار تیم های پرسپولیس و نفت بارها خطا کرد و وابستگی سبک بازی اش به انجام خطا را به نمایش گذاشت. با توجه و تغییر قوانین و ساده تر شدن محرومیت یک بازیکن از طریق دریافت کارت های زرد، بنگر در این فصل باید بیشتر از همیشه مراقب خود باشد. محرومیت او برای پرسپولیسی سیدجلال را هم ندارد، غیرقابل هضم خواهد بود. 

     
آی اسپورت
2014-08-02 13:32:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر