فهرست
افشارزاده: غیر از عبور از سقف قرارداد نمی‌توانستیم تیم را ببندیم/ منتظریم ببینیم سازمان لیگ چه تصمیمی می‌گیرد
افشارزاده: غیر از عبور از سقف قرارداد نمی‌توانستیم تیم را ببندیم/ منتظریم ببینیم سازمان لیگ چه تصمیمی می‌گیرد

افشارزاده: غیر از عبور از سقف قرارداد نمی‌توانستیم تیم را ببندیم/ منتظریم ببینیم سازمان لیگ چه تصمیمی می‌گیرد

آی اسپورت- بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال درباره قرارداد بازیکنان تیمش و بودجه، حرف های جالبی را به زبان می آورد. افشارزاده که با نسیم مصاحبه می کرد درباره طلبکارهای استقلال گفت:سه شنبه شب گذشته چند نفر از بازیکنان قدیمی استقلال به دنبال دریافت مطالباتشان بودند اما با توجه به نزدیکی بازی ها و در ابتدای شروع مسابقات لیگ برتر به آنها اعلام کردم در حال حاضر وقت گرفتن پول نیست اما سعی می‌کنیم تا ریال آخر بدهی های خود را پرداخت کنیم و برای مدیر بعدی بدهی بر جای نخواهیم گذاشت.

افشارزاده در خصوص پرداخت قسط سوم اسپانسر باشگاه و همچنین وضعیت اسپانسر پیراهن باشگاه گفت: متاسفانه اسپانسر باشگاه استقلال هنوز قسط سوم بدهی های خود را پرداخت نکرده است. در خصوص اسپانسر پیراهن باشگاه نیز هنوز اسپانسری با شرایط مالی مناسب بر درج لوگوی آن روی پیراهن باشگاه پیدا نکردیم و در حال ارزیابی پیشنهادات در این خصوص هستیم.
مدیرعامل استقلال در مورد دریافت کمک از وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد: تا به امروز حتی یک ریال از وزارت ورزش و جوانان دریافتی نداشتیم و با جذب اسپانسر مشکلات مالی خود را حل خواهیم کرد.
افشارزاده در خصوص عدم رعایت سقف قرارداد توسط این باشگاه خاطر نشان کرد: غیر از عبور از سقف قرارداد باشگاه نمی توانستیم این فصل تیم استقلال را ببندیم و چون سقف قراردادها باز بود مجبور شدیم اینگونه قرارداد ببندیم و صبر خواهیم کرد تا ببینیم سازمان لیگ چه تصمیمی در این خصوص خواهد گرفت و چگونه می توانیم قراردادهای خود را حفظ کنیم.

 

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-02 13:39:34
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۴
زنده باد جناب اقای افشار.استقلال همبشه قهرمان
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۱
همینطوره آقای افشار زاده استقلال نباید ساده با قضیه نقل انتقالات برخورد میکرد وگرنه کلاه مان پس معرکه بود
مـافیـا
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۵۲
مثل اینکه هر کی‌ میره تو این تیم‌ مافیایی اولین چیزی که یاد میگیره وقاحته! بشر از سن و سالت خجالت بکش تا دیروز که ۱۰۰۰ بار می‌‌گفتی‌ سقفو رعایت کردیم؟! از بس به این تیم‌ دردونه پول زیر میزی و رو میزی رسوندن تا پولی‌ از وزارت و فدراسیون بهشون نمیرسه صداشون در میاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر