فهرست
گزارش روز: پیام تازه صادقیان/ اولین شب آرامش!
گزارش روز: پیام تازه صادقیان/ اولین شب آرامش!

گزارش روز: پیام تازه صادقیان/ اولین شب آرامش!

آی اسپورت- اولین روزهای فصل نقل و انتقالات بود که پیام صادقیان توانست هواداران تیمش را سورپرایز کند. این مهره جوان که فصل گذشته با نمایش درخشان اش نیز آن ها را غافلگیر کرده بود، خیلی زود قرارداد تازه اش با قرمزها را به امضا رساند. او نه مثل خلعت و سیدجلال سنگ میلیاردی پیش روی باشگاه گذاشت و نه تلاش کرد از فصل بدنسازی فرار کند. پیام خیلی زود از راه رسید و تمرین ها را از سر گرفت. با اخلاقی که تازه شده بود، مثل مدل موهایش.

از آن حرکت استثنایی در دیدار با فجر گرفته تا پاس رویایی به خلعت در دیدار با ملوان، مجموع حرکات صادقیان در فصل گذشته هیچ تردیدی در مورد کیفیت فوق العاده فنی او باقی نگذاشت. با این وجود برخی از رفتارهای او در زمین فوتبال و برخی از مصاحبه هایش در بیرون از زمین، فشار زیادی به این بازیکن بااستعداد آوردند. او اساسا به عنوان مهره خشنی شناخته می شد که عادت داشت لا به لای پاس گل ها، با آرنج به صورت بازیکن حریف بزند و توی زمین دعوا راه بیاندازد.

در مسابقه دیروز پرسپولیس و نفت، صادقیان نشان داد در این مدت روی ضربات ایستگاهی نیز کار کرده است. ضربه تماشایی او به بهترین شکل ممکن یکی از بهترین گلرهای لیگ برتر ایران را مات کرد. در کنار این گل و دریبل های موفقیت آمیز، پیام در بازی گذشته بیشتر به خاطر رفتار خوب و متفاوت اش مورد توجه قرار گرفت. البته هنوز نمی شود مطمئن بود روی صحنه آخر اگر بازیکنی غیر از دوست او حاج محمدی هم آن خطا را مرتکب می شد باز هم برخورد ارام صادقیان را می دید اما همین تردید هم برای بازیکنی که سابقه درگیری با هم تیمی اش در دربی تهران را دارد قابل توجه است.

جای پیام در تیم ملی خالی ست. این را هم خود او و هم بسیاری از تعقیب کنندگان رقابت های لیگ برتر به خوبی می دانند. او تا پیش از اغاز رقابت های جام ملت ها، چند ماه فرصت دارد تا با تکرار نمایش های خوب و رفتار آرام، کی روش را مجاب به دعوت خود به تیم ملی کند. آیا آرامش پسر درخشان پرسپولیس پایدار خواهد ماند؟

     
آی اسپورت
2014-08-02 13:48:21
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر