فهرست
رحمتی و آغاز روزهای پرفشار/ سید همچنان زیر ذره بین است
رحمتی و آغاز روزهای پرفشار/ سید همچنان زیر ذره بین است

رحمتی و آغاز روزهای پرفشار/ سید همچنان زیر ذره بین است

آی اسپورت - گرانترین دروازه بان لیگ برتر فوتبال ایران، بالاخره در پایان لیگ سیزدهم از استقلال جدا شد. مهدی رحمتی با یک مصاحبه تند، جدایی اش از این باشگاه را رسانه ای کرد و در یک انتقال پرسروصدا، به باشگاه تازه لیگ برتری شده پیکان پیوست. پیکانی ها مبلغ رسمی خرید این بازیکن را یک میلیارد و 500 میلیون عنوان کردند تا او همچنان لقب گران ترین گلر ایران را برای خود حفظ کند. او در آمارهای رسمی گران ترین بازیکن این لیگ نیز به شمار می رود.

انتقال به پیکان، مزایا و معایب خاص خودش را برای سیدمهدی رحمتی دارد. او با این انتقال هم در تهران باقی مانده و هم در تیمی بازی می کند که بر خلاف تیم قبلی او تماشاگر و حاشیه ندارد. این زیر ذره بین نبودن شاید یک مزیت برای این دروازه بان به شمر برود اما در عین حال ممکن است به فوتبال او لطمه بزند. اینجا دیگر اگر خبری از دعوت او به تیم ملی نشود، هواداری وجود ندارد که نامش را روی سکوها فریاد بزند و از او حمایت کند.

به طور کلی بازیکنی که باشگاه پیکان را برای ادامه بازی خود انتخاب می کند، در مسیر دور شدن از فشار قرار می گیرد اما اوضاع برای رحمتی اینگونه نخواهد بود. او به عنوان یک گلر یک و نیم میلیاردی، همچنان مورد توجه رسانه هاست. آنقدر که بعد از گل بدی که روز گذشته از سوکای می خورد، تیتر گزارش هایی می شود که او را در سراشیبی سقوط می بینند. برای قضاوت رحمتی در پیکان البته هنوز زود است اما او که کاپیتان پیکان نیز هست، در اولین دیدار فصل خود نمایش امیدوارکننده ای ارائه نکرده و با سقف انتظارات ابراهیم زاده فاصله داشته است. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-02 14:11:09
نظر دهید

۲ نظر
مهدی
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۹
اصلآ روی گل مقصر نبود و تک به تک بود در ضمن بهتره برید ببینید چه قدر شوت و تک به تک گرفت یکی از بهترین رحمتی های 2 سال اخیر رو دیدم
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۹
رحمتی پول پرست ! از روز اول خوشم نیامد این اومد استقلال ، ما طالب لو فدای رحمتی پول پرست کردیم وحید جان ما را ببخش ... از آدم دورو بدم میاد اگر از روز اول میگفت من به خاطر پول و مشهور شدن به استقلال آمدم حرفی نبود ولی وقتی ادعا تعصب گری داره و مارمولک بازی در میاره ازش متنفرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر