فهرست
رئال مادرید به دنبال دی‌شیلیو؛ در صورت جدایی آربلوا، متیا جذب خواهد شد
رئال مادرید به دنبال دی‌شیلیو؛ در صورت جدایی آربلوا، متیا جذب خواهد شد

رئال مادرید به دنبال دی‌شیلیو؛ در صورت جدایی آربلوا، متیا جذب خواهد شد

آی اسپورت- رئال مادرید به دنبال خرید یک مدافع راست در نقل و انقتلات است و مارکا گزارش می‌هد که متیا دی شیلیو، مدافع راست میلان بازیکن مورد علاقه ی آنچلوتی برای این پست است ولی خود بازیکن علاقه ای به ترک میلان ندارد.

دی شیلیو که فصل پیش دچار مصدومیت شده بود، 21 بازی برای تیم انجام داد که 16 بازی در سری آ، 3 بازی در لیگ قهرمانان و 2 بازی در جام حذفی بود. مدافع 21 ساله دوست دارد تجربه و کیفیتش را در باشگاه فعلی اش بالا ببرد و سپس به انتقال به رئال فکر کند. مدیربرنامه های او، پیشنهاد رئال را تایید کرد ولی مدعی شد که او قصد رفتن از باشگاه را ندارد. دی شیلیو تنها 1 بازی در جام جهانی انجام داد و در حال حاضر روی بازگشت به فرم خوبش تمرکز دارد.

به علاوه، آنچلوتی از دو مدافع راست خود یعنی آربلوا و دنی کارواخال ابراز رضایت کرد. تنها حالتی که ممکن است باعث انتقال مدافع راست به رئال شود،جدایی آربلوا از تیم است ولی او هرگونه احتمال خروج را رد کرد و این در حالیست که پیشنهاداتی برای بازگشت به لیگ برتر هم دارد.

در حال حاضر دی شیلیو به عنوان یکی از با استعدادترین بازیکنان میلان شناخته می‌شود. ولی میلان هیچ گونه تمایلی به فروش او ندارد. البته از رئال بازیکنانی هستند که در لیست روسونری قرار دارند و ممکن است با حضور آنها در این معامله، اتفاقاتی رخ دهد.

     
آی اسپورت
2014-08-02 14:11:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر