فهرست
رونی: تحت هدایت فن خال پیشرفت خوبی داشتیم
رونی: تحت هدایت فن خال پیشرفت خوبی داشتیم

رونی: تحت هدایت فن خال پیشرفت خوبی داشتیم

آی اسپورت- وین رونی، مهاجم منچستریونایتد از پست جدیدش تحت هدایت لوئیس فن خال بسیار خوشحال است و پیش فصل را امیدوار کننده می‌داند.

در حالی که رونی فصل متوسطی را گذراند و 17 گل و 12 پاس گل داد، یونایتد در رده هفتم فصل را به پایان رساند و نتوانست به اروپا صود کند. رونی امیدوار است که تغییرات گسترده ای که فن خال در تیم به وجود آورده، باعث شود تا نتایج بهتری کسب کنند.

او در جمع خبرنگاران گفت: \" سیستم جدید بسیار خوب بوده است. مشخصا مربی آمده و ما تمرینات متفاوتی داریم. ولی همه چیز خوب است. حتی در سن من، یادگرفتن چیز‌های جدید و هماهنگ بودن با تیم. باید در چند هفته ی آینده بهتر شویم و مطمئنم این اتفاق خواهد افتاد. همه چیز تا به الان خوب بوده و امیدوارم که ادامه داشته باشد.

در سیستمی که در چند بازی اول بازی کردیم، از پستم لذت بردم. بنابراین دوست دارم به این سبک ادامه دهم و گل زنی کنم و موفقیت کسب کنم.\"

پیروزی در دیدار مقابل رئال، منچستر را به فینال جام گینس خواد رساند و با وجود اینکه رقابت‌ها در پیش فصل است، رونی به شدت دنبال پیروزی است.

او ادامه داد: \" فوق‌العاده خواهد بود اگر در فینال مقابل منچسترسیتی بازی کنیم ولی اول باید رئال مادرید را ببریم و برای ما پیروزی بسیار مهم است. می‌خواهیم بازی را ببریم و به عنوان صدرنشین گروه صعود کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-02 14:32:37
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر