فهرست
گزارش روز: سیستم مدرن سپاهان/ کرانچار مثل فان خال
گزارش روز: سیستم مدرن سپاهان/ کرانچار مثل فان خال

گزارش روز: سیستم مدرن سپاهان/ کرانچار مثل فان خال

آی اسپورت - کمی بعد از پایان رقابت های لیگ سیزدهم، وقتی خبر از تمدید قرارداد سپاهانی ها با سرمربی فصل گذشته شان به گوش رسید، مشخص شد که آن ها حتی بعد از یک فصل بدون جام و بدون صعود به آسیا هم همچنان به این مربی اعتقاد دارند و مشکل تیم را در جای دیگری یافته اند.

در فصل نقل و انتقالات، سپاهان موفق ترین تیم فوتبال ایران بود. آن ها وریا غفوری و رسول نویدکیا را از نفت، عبدالله کرمی را از سپاهان،  لوسیانو پریرا را از فولاد و محمدرضا خلعتبری را از پرسپولیس به جمع نفرات خود اضافه کردند تا یکی از قدرتمندترین سپاهان های تاریخ را بسته باشند. این تیم دیروز در اولین آزمون خود در رقابت های لیگ چهاردهم به سادگی پیکان را شکست داد و در صدر جدول لیگ قرار گرفت.

ترکیب سپاهان در اولین مسابقه لیگ چهاردهم، نشان داد کرانچار نیز در زمره مربیانی ست که قصد دارند فصل را با دفاع 3 نفره مدرن شروع کنند. سیستمی که این روزها بیشتر از دفاع 4 نفره مورد توجه مربیان خوش فکر جهان قرار گرفته است. در ترکیب دیروز سپاهان، خلیل زاده، عقیلی و عبدالله کرمی در دفاع میانی، حسین پاپی و وریا غفوری در دو سمت خط هافبک، رسول نویدکیا و احسان حاج صفی در میانه میدان و شریفی، خلعت و پریرا در خط حمله به بازی گرفته شدند. این سیستم جذاب که پیش از این مورد توجه چلسی نیز قرار داشته و امسال قرار است در من یونایتد نیز پیاده شود، بهترین هماهنگی را با نفرات سپاهان ترتیب می دهد. این تیم 3 دفاع وسط عالی و سه مهره هجومی درجه یک دارد که حضور همه شان در ترکیب، تیم ترسناک کرانچار را به جدی ترین مدعی قهرمانی رقابت های لیگ برتر تبدیل می کند. 

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-02 14:48:08
نظر دهید

۴ نظر
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۸
چراازسیستم مدرن پرسپولیس چیزی نمیگی همون اعتراض به داورطلبکاری همیشه
مجید
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۹
سپاهان با کراچار فوتبال هدف مند و زیبایی را بازی میکند.بیشتر پاسها صحیح ارسال میگردد-فاصله خطوط نزدیک به هم میباشد با اینکه استقلالی هستم اما اگر دلم برای یک فوتبال جذاب داخلی تنگ شود بازیهای سپاهان را از دست نمیدهم .نه مربیشان و نه بازیکنان محترم سپاهان به تصمیمات داور حین بازی اعتراض نمیکنند و بسیار به ندرت به حریف بی احترامی . یک تیم شش دانگ آفرین به کرانچار.امیدوارم اگر در سالیان بعد کرانچار از سپاهان رفت یک مربی با مدارو کلاس برتر از او جایش را بگیرد و مانند اکثر تیم ها دور خودشان نچرخند .
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۴
مــا سپــاهانی هـا به وجود چنین سرمربی با کلاس و جنتلمنی افتخار می کنیم..
جالب است که نتایج او در فصل گذشته اصلاً در حد نام سپــاهان نبود امــا مدیران این باشگاه در یک اقدام کاملاً حرفه ای قرارداد او را تمدید کردند و امیدواریم نتیجه این اعتماد را در این فصل شاهد باشیم.
مرتضی.ح.ح
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۱
مجید آفرین به تو با این تحلیل قشنگت. کاشکی همه ی ما که ترفدار تیمهای مختلف هستیم یه موقعی مثل شما یاد بگیریم از خوبیا تعریف کنیم و الکی توهین نکنیم.
درود بر تو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر