فهرست
جشنواره گل پاریس، جشن هنر نیمار
جشنواره گل پاریس، جشن هنر نیمار

جشنواره گل پاریس، جشن هنر نیمار

آی اسپورت- هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا با جشنواره گل پاری‌سن ژرمن و هنرنمایی نیمار و کاوانی به پایان رسید. چلسی اولین تیمی بود که امشب زودتر از دیگر رقبا به میدان رفت و راحت و بی دردسر با چهار گل قره باغ را در هم کوبید. در همین گروه رم علیرغم باخت مقابل اتلتیکو مادرید با 8 امتیاز همچنان جایگاه دوم را دارد. چلسی اولین تیم صعود کننده به جمع 16 تیم مرحله بعدی است. شاگردان کونته این مرحله را با آسودگی پشت سر گذاشتند.

در گروه اول منچستریونایتد در سوئیس مقابل بازل شکست خورد و زسکا مسکو با دست پر از زمین خارج شد. منچستریونایتد در شرایطی که می توانست صدرنشینی اش را با یک تساوی تثبیت کند، در دقایق پایانی گل خورد و بازنده زمین را ترک کرد. زسکامسکو هم به مصاف بنفیکا رفت که تیم روسیه ای بار دیگر موفق شد حریف قدر پرتغالی خود را شکست دهد. در این مسابقه شنیکوف در دقیقه ۱۴ گلزنی کرد و سپس ژاردل به اشتباه در نیمه دوم دروازه خودی را باز کرد.

اما آتش بازی در گروه دوم اتفاق افتاد. تیم پاریسن ژرمن که در ۴ بازی قبلی خود پیروز شده شود توانست با نتیجه ۷-۱ مقابل سلتیک پیروز شود. سلتیک در دقیقه ۲ توسط دمبله پیش افتاد اما پاریسن ژرمن توانست با درخشش نیمار کنترل بازی را در دست بگیرد و در همان نیمه نخست ۴ گل به حریف خود بزند. بازی در نیمه دوم آرام تر دنبال شد اما با این حال تیم میزبان موفق شد سه بار دیگر به گل برسد. نیمار (دقایق ۹ و ۲۲)، کاوانی (دقایق ۲۸ و ۷۹)، امباپه (دقیقه ۳۵)، وراتی (دقیقه ۷۵) و آلوز (دقیقه ۸۰) برای پی اس جی در این بازی گلزنی کردند. 

در دیگر بازی بایرن مونیخ با نتیجه ۱-۲ مقابل اندرلخت پیروز شد. اندرلخت در نیمه اول تیم برتر میدان بود و صاحب چند فرصت گلزنی خوب هم شد اما لواندوفسکی در دقیقه ۵۱ توانست دروازه این تیم را باز کند. تیم میزبان به بازی خوب خودش ادامه داد و در دقیقه ۶۳ توسط صوفیانه هانی به گل رسید. این پایان کار نبود و بایرن در دقیقه ۷۷ روی سانتر ارسالی کیمیش و با ضربه سر تولیسو به گل دوم خودش رسید.

در گروه چهارم هم بارسلونا با کسب امتیاز در خانه یوونتوس توانست صعودش را قطعی کند. در حساس ترین بازی گروه یوونتوس میزبان بارسلونا بود که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.  بارسلونا که در این بازی مسی را با تصمیم والورده روی نیمکت خودش می دید در دقیقه ۵۶ تصمیم به آوردن مسی به زمین گرفت. تا شاید فقل دروازه یوونتوس را باز کند. در دیگر بازی گروه تیم اسپورتینگ لیسبون در خانه با ۳ گل مقابل المپیاکوس پیروز شد. 

۲    
آی اسپورت
2017-11-23 01:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر