فهرست
اینزاگی: دیدار میلان- لیورپول همیشه ویژه است
اینزاگی: دیدار میلان- لیورپول همیشه ویژه است

اینزاگی: دیدار میلان- لیورپول همیشه ویژه است

آی اسپورت- پیپو اینازگی، سرمربی میلان، در آستانه دیدار تیمش مقابل لیورپول در گینس کاپ، این بازی را دیداری ویژه و متفاوت توصیف کرد.

میلان و لیورپول دو بار در سال های 2005 و 2007 در فینال لیگ قهرمانان مقابل هم قرار گرفتند که اولین دیدار را تیم انگلیسی و دومی را روسونری با پیروزی پشت سر گذاشت. البته پیروزی لیورپول در فینال استانبول، در دیداری که میلانی ها در آن 3-0 پیش بودند، به یکی از دیدارهای به یادماندنی تاریخ این رقابت ها تبدیل شد.

اینزاگی که در فینال سال 2007، هر دو گل میلان را به ثمر رساند، معتقد است دیدار امشب دو تیم هم می تواند بسیار جذاب باشد.

او به خبرنگاران گفت:\" جدال میلان - لیورپول اصلا شبیه بازی های دیگر تیم نیست. من هر بار که دیدارمان برابر لیورپول را نگاه می کنم به شدت احساساتی می شوم زیرا آن شب از هر نظر شادترین خاطره تمام دوران فوتبالی ام بود. البته که دوست دارم چنین لحظاتی را به عنوان سرمربی نیز تجربه کنم تا بفهمم کارلو آنچلوتی در آن شب چه احساسی داشت.

ما در رقابت های پیش فصل به دنبال تشویق و تحسین های هیچ کس نیستیم و تنها می خواهیم که نقاط ضعف و قوت خود را متوجه شویم. هدف اصلی ما در این روزها رسیدن به شرایط آرمانی در پایان ماه آگوست است و با اطمینان می گویم که به آن خواهیم رسید. بالوتلی؟ او در تمرینات به خوبی ظاهر شده و برابر لیورپول از ابتدا به میدان خواهد رفت.\"

     
آی اسپورت
2014-08-02 15:51:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر