فهرست
سه تازه‌وارد و فقط دو امتیاز؛ پیکان میلیاردی و عملکردی زیر خط فقر !
سه تازه‌وارد و فقط دو امتیاز؛ پیکان میلیاردی و عملکردی زیر خط فقر !

سه تازه‌وارد و فقط دو امتیاز؛ پیکان میلیاردی و عملکردی زیر خط فقر !

آی‌اسپورت-تیم‌های تازه‌وارد به سریال سی قسمتی لیگ برتر در هفته‌ی نخست عملکرد خاکستری داشتند و تا حد بسیاری عملکرد قابل‌قبول و مطابق انتظاری داشتند. پدیده‌ی مشهد به لطف درخشش ستاره‌هائی همچون اکبر صادقی موفق شد نخستین گام خود در تاریخ لیگ برتر را محکم بردارد و این گام را با یک امتیاز خانگی همراه کند تا از همین ابتدا عادت به شکست را حداقل برای یک هفته به تعویق بیندازد. پدیده حالا با این نمایش محکم در ثامن مشهد، هواداران مشهدی را بار دیگر با سطح اول فوتبال ایران آشتی داد و به آینده امیدوار کرد.

نفت مسجدسلیمان نیز به لطف درخشش رضا محمدی موفق شد غیرممکن را عملی کند و از نارنجی‌پوشان کرجی در ورزشگاه انقلاب یک امتیاز ارزشمند بگیرد. نفتی‌ها که پس از صعود به لیگ برتر بارها متهم به سرنوشت شوم شیرین‌فراز کرمانشاه و گهردرود لرستان شده بودند، با برداشتن این گام محکم امیدوار شدند تا بر مشکلات سخت‌افزاری و عدم زیرساخت‌ها غلبه کنند و برای ماندن در لیگ بجنگند.

بدترین عملکرد در هفته‌ی نخست را پیکان تهران داشت، البته نه‌تنها در بین تیم‌های تازه‌وارد به لیگ برتر، بلکه در بین تمام شانزده تیم حاضر در لیگ برتر. پیکان یکی از تیم‌های موفق در فصل نقل و انتقالات بود و ستاره‌های بزرگی همچون سیدمهدی رحمتی، جی‌لوئد ساموئل، سعید دقیقی و محمد نصرتی جذب کردند و پنجمین تیم گران‌قیمت لیگ لقب گرفتند. با این وجود شکست قاطع برابر سپاهان اصفهان نتوانست انتظارها را برآورده سازد.

بدین‌ترتیب سه تیم پیکان تهران، پدیده‌ی مشهد و نفت مسجدسلیمان در پایان هفته‌ی نخست تنها دو امتیاز کسب کردند.

     
آی اسپورت
2014-08-02 15:53:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر