فهرست
راکیتیچ:شرط می بندم که سویا رئال را شکست می دهد/تا 80 سال آینده کسی مثل مسی نمی آید
راکیتیچ:شرط می بندم که سویا رئال را شکست می دهد/تا 80 سال آینده کسی مثل مسی نمی آید

راکیتیچ:شرط می بندم که سویا رئال را شکست می دهد/تا 80 سال آینده کسی مثل مسی نمی آید

آی اسپورت - ایوان راکیتیچ هافبک خلاق کروات بارسلونا که به تازگی به این تیم پیوسته است در بیرمنگام محل اردوی بارسلونا در یک نشست خبری گفت : \"لوئیس انریکه با جدیت در حال کارکردن با ماست و در این راه به تمام جزئیات توجه دارد.هر تمرین نسبت به تمرین قبلی تفاوت دارد . می خواهم به همه هواداران بارسا اطمینان بدهم که در حال رسیدن به اوج آمادگی قرار داریم.

ایده های اونای امری در سویا و ایده های انریکه متفاوت از یکدیگر هستند. البته هر دو به پرس کردن در تمام نقاط زمین و یک بازی درگیرانه تاکید دارند.در واقع اوضاع در بارسلونا برای من بهتر از آن چیزی که فکر می کردم پیش رفته است و احساس غربت نمی کنم\"

وی ادامه داد : \" برای تمرین کنار مسی هیجان زده ام. به اعتقاد من او با فاصله بهترین بازیکن دنیاست. دکو هفته پیش گفته بود که تا 60 سال آینده کسی مثل او نمی آید.

اما من به شما می گویم که تا 70 یا 80 سال آینده هم نظیر مسی را نخواهید دید. با این وجود بارسلونا فقط مسی نیست و رقابت در اینجا در سطح بالایی قرار دارد. نگران نیستم به همه بازی خواهد رسید\"

راکیتیچ در مورد بازی حساس تیم سابقش سویا در مقابل رئال در سوپرجام اروپا نیز گفت : \"شرط می بندم که سویا، رئال را شکست خواهد داد. معتقدم که این تیم توانایی پیروز شدن بر رئال مادرید را دارد. هنوز نمی دانم که برای تماشای این بازی به ورزشگاه خواهم رفت یا از تلویزیون آن را تماشا خواهم کرد \"

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-02 16:27:41
نظر دهید
۳ نظر
آلمینیوم مسی خریداریم
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۵
تو که راس میگی
کیان
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۵
این چقد زر میزنه ،هر روز مصاحبه،منم شرط میبندم ک هیچی نمیشی
پویا لوس بلانکوس
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۶
اگه رئال برد چی کار می کنی؟نمی خواد کاری بکنی ولی من برات کری می خونم و ابرتو می برم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر