فهرست
گزارش روز:کریس رونالدو، مثال کامل بخشندگی و تواضع
گزارش روز:کریس رونالدو، مثال کامل بخشندگی و تواضع

گزارش روز:کریس رونالدو، مثال کامل بخشندگی و تواضع

آی اسپورت - کریس رونالدو زمانی معروف به خودخواهی و غرور بود و همه او را با چنین صفاتی می شناختند اما در 5 سال اخیر او خلاف این مساله را ثابت کرده است.

در این 5 سال، ما یک رونالدوی بخشنده،متواضع و خوش اخلاق را شاهد بوده ایم که به بلوغ فکری رسیده است.

آخرین نمونه از بخشندگی کریستیانو را همین دیروز در محل اردوی رئال در آمریکا شاهد بودیم. زمانی که او به هر یک از فیزیوتراپ ها،ماساژورها و اعضای تدارکات باشگاه رئال، یک گوشی موبایل iphone 5s هدیه داد و زمانی که یک گوشی اضافه آمد؛ آن را به مارکوس یورنته بازیکن تیم جوانان رئال که در کنار او ایستاده بود هدیه داد.

ارزش هر گوشی چیزی نزدیک به 700 یورو تخمین زده می شود. رونالدو چندی پیش به سه فیزیوتراپ باشگاه، بخاطر رساندن او به بازی فینال لیگ قهرمانان یک ماشین هدیه داده بود.

 رونالدو همچنین پس از دریافت توپ طلای دوم خود در زمستان گذشته به تک تک همبازیان ،مربیان و کادر تدارکات باشگاه، آخرین ورژن یک گوشی هوشمند را تقدیم کرده بود.

اما شاید معروف ترین بذل و بخشش کریس رونالدو را در قبال اریک، کودک مبتلا به سرطان شاهد بودیم. زمانی که او برای عمل جراحی این کودک 50 هزار یورو کمک کرد.

منبع : as

  ۱۵  
آی اسپورت
2014-08-07 14:43:22
نظر دهید

۱۵ نظر
علی
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۲
خدا و کیلی عجب هدایایی داده.فک کنم هیچ کدوم از آدمایی که بهشون آیفون دادده تو خوابم نمیدیدن که یه روز آیفون داشته باشن !!!!!!!!!!!!
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۱
شما برای مبرا کردن کریس از اون اتهامات پیامبرش نکنین شانس آوردیم! آخه اینا واسش پوله؟ هر وقت بعد گل زدن انگشتش رو سمت خودش نگرفت و من من نکرد قبول می کنم دیگه خودخواه نیست.
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۳
واقعا ا اس هم این چیزا رو چاپ می کنه؟بابا صد رحمت به روزنامه های زرد ما
Farzad
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۴
آخه این چجور بخشندگیه!!! رونالدو با اینهمه درآمدش 4 تا گوشی گرفته داده به چند تا آدم شکم سیر!
اگر بجای این گوشی ها به 4 تا بچه سرطانی دیگه کمک میکرد بیشتر بخشندگی بود.
پویا لوس بلانکوس
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۴
انصافا خیلی آدم کاملیه.هم تو اخلاق هم توی کار و حرفه.هالا مادرید!!!!!حالا کریستیانو!!!!!
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۸
هر کس هر جای دنیا با هر نیتی کار خیر انجام میده دمش گرم
kasra
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۱
انقد جوش نکنید ولی اینکارایه کریس وقتی اینجور به چشم میاد که همه ازصفاته نیکوی مسی میگن. فرار های مالیاتی آقای مسی و تمام زد وبندای خودش و باشگاهش با بلاتر و پلاتینی و صهیونیستی بودن خودش و باشگاهش. عجب که نمردیم و بخشندگی رو دیدیم.نیاد صداتوووون.
محمد
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۲
آخه چی میبینیم؟ بازیکن باید با بازی خودشو ثابت کنه نه وقتی هدیه میده بگیم به به و وقتی نمیبینیم هدیه بده بگیم اه اه! اگه بخشش داره خوشا به سعادتش اگه نداره بازم به ما ربطی نداره! مگه قراره تو گور کنار هم باشیم!؟
بازی رو ببین یه چی ازش یاد بگیر
شهین
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۲
خدا وکیلی اینقدر برا رونالدو تبلیغ نکنید اگر چندتا گوشی که خدا میدونه از چه طریقی بدستش رسیده به فیزیوتراپش داده این بخشندگی نیست بخشندگی اینه اون که تمام تابستانی که میتونی تفریح کنی بازیهای خیریه برگزار کنی وپولش به سازمانهای خیریه یونسکو بدی
مهدی
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۰۲
خیلی مسخره بود یه جوری تیتر زدین فکر کردم کلیه هاشو بخشیده
ال مورو
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۱۶
الان خیلی از خر پولها هم اینجور هدایا نمی دن, یادتون باشه, اگر هم بدن به دکتر و .. نمی دن فاملیها و دوستای درجه یکشون میدن. ببین طرف چه لارجه اومده ماشین هدیه داده به زنش!!! نه به دکتره!! الان تو ایران خیلی خسیسها هستند که نه پولشونو خودشون استفاده می کنند و نه می دن اطرافیان فقط گزاشتن بانکی, بورسی تا بچه هاشون سر میراثشون دعوا کنن باهم.
iranmard
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۶
گوشی دادن شد تواضع هر وقت گل زد حرکات عجیب غریب از خودش در نیورد یا همبازی هاش توپ خراب کردن یا پاس بهش ندادن اونطوری قیافه نگیره میشه تواضع اقای نوسینده ببینم کدوم ادم متواضع رو میشناسین وقتی توپ طلا بهش بدن بزنه زیر گریه اخه یکی مثل شوچنکو پول کلون کمک میکنه به کودک های سرطانی هیچ کسم خبر دار نمیشه چه قدر کی داده انوقت یکی هم مثل ....
میاد حتی رقم پرداخت شده رو هم رسانه ای میکنه فقط برای اینکه چهره مغرورش رو در سطح جامعه ورزشی ون گاه مردم رو به خودش عوض کنه نه عزیزم ادم متواضع رو از کوچکترین رفتار هاش هم میشه حدس که طرف چه قدر تواضع داره چه داخل زمین چه خارج زمین به پنالدو این حرف ها نمیخوره این رو از نوع بازیش هم میشه فهمید پس بی خودی براش تبلیغ نکنید
مروت جعفرپور
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۹
قابل توجه اونایی که میگن کریس کبیر مغرور و خودخواه هست
کریس مثل بعضی ها بلد نیست جلوی دوربین ها فیلم بازی کنه و دلقک بازی دربیاره
زنده باد کریس کبیر
محمد حسن دارابی نیا
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۰۳:۲۲
مزخرففففففففففففففف
علی
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۱۵
یکی میشه مسی که حاظر نیست حتی با یک بچه دست بده یکی هم میشه رونالدو.ادم ها باهم فرق میکنن دیگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر