فهرست
گزارش روز:در نشست سه جانبه مدیران بارسا و انریکه چه گذشت؟
گزارش روز:در نشست سه جانبه مدیران بارسا و انریکه چه گذشت؟

گزارش روز:در نشست سه جانبه مدیران بارسا و انریکه چه گذشت؟

آی اسپورت - شب گذشته و در کمپ سنت جورج شهر بیرمکنگام، نشست مهمی بین بارتومئو رئیس باشگاه،سوبی سارتا مدیر ورزشی و لوئیس انریکه مربی بارسا برگزار شد.

در این نشست آقای بارتومئو آخرین تحرکات و تغییر و تحولات بارسا در بازار نقل و انتقالات را برای سرمربی تیم توضیح داد. البته وی حامل خبرهای خوبی نبود . چرا که دو گزینه اصلی بارسا روز به روز از این تیم دورتر می شوند.

مارکینیوس مدافع پی اس جی و کوادرادو وینگر فیورنتینا، دو بازیکنی هستند که باشگاه کاتالانی مدتها به دنبال جذبشان بود اما به نظر می رسد که مدافع برزیلی در پاریس بماند و کوادرادو نیز راهی یکی از دو تیم منچستریونایتد یا بایرن شود.

بدین ترتیب بارسلونا مجبور است تا روی خرید فرمالن بلژیکی متمرکز شود. این بازیکن که عضو آرسنال است؛ در حال حاضر تنها گزینه بارسا در بازار محسوب می شود و آرسن ونگر نیز دیروز احتمال جدایی او را تایید کرد.

نه هوملس نه فرتونگن و نه هیچ مدافع دیگری در این فصل به بارسلونا نخواهد آمد. اگر فرمالن هم به تیمی غیر از بارسا بپیوندد؛ انریکه مجبور است همچون تاتا مارتینو از ماسچرانو در خط دفاعی استفاده کند.

از طرف دیگر انریکه به بارتومئو و سوبی سارتا اطلاع داد که در صورت عدم پیوستن کوادرادو به بارسا، گزینه فروش دنی آلوس را کنسل کنند.

مدیران بارسا در صدد فروش سانگ و افلای نیز هستند. با این وجود انتقال افلای به دلیل مصدومیت های مداوم او بسیار مشکل به نظر می رسد.بارسا برای آلوس،سانگ و افلای هنوز هیچ پیشنهادی دریافت نکرده است.

انریکه در این نشست این مساله را مطرح کرد که در دو بازی تدارکاتی آینده بارسلونا، وی در مورد لزوم آمدن خرید های جدید نظر نهایی خود را خواهد گفت. بخصوص در مورد خرید یک بازیکن دفاعی دیگر.

موندودپورتیوو

     
آی اسپورت
2014-08-02 17:38:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر