فهرست
نقل قول منتشر نشده از رحیمی:می خواستند استیلی را سرمربی کنند،من اجازه ندادم
نقل قول منتشر نشده از رحیمی:می خواستند استیلی را سرمربی کنند،من اجازه ندادم

نقل قول منتشر نشده از رحیمی:می خواستند استیلی را سرمربی کنند،من اجازه ندادم

آی اسپورت – اختلاف مسوولان اسپانسر باشگاه پرسپولیس با علیرضا رحیمی مدیرعامل این باشگاه علنی شده  و حالا کار به جایی رسیده که اسپانسر قصد برکناری رحیمی از سمتش را دارد.این اتفاق از روز اول همکاری با اسپانسر 30 میلیاردی  نشانه هایش را بروز داد و هر روز اختیارات رحیمی کمتر و کمتر می شد تا جایی که  مدیرعامل باشگاه در جشن رونمایی از پیراهن تیم پرسپولیس هیچ کاره بود و به همین خاطر در جشن شرکت نکرد.اسپانسر باشگاه بر خلاف نظر رحیمی  نماینده خود ( عبدالله تفرشی)  را در باشگاه مستقر کرد و قرارداد جدیدی برای لباس ها تیم ( باز هم با وجود مخالفت رحیمی) منعقد کرد.این اتفاقات و نمونه های از این دست هر روز ادامه پیدا کرد تا جایی که بعد از دو ماه از حضور رحیمی در باشگاه پرسپولیس او تقریبا هیچ کاره به نظر می رسید.
اسپانسر با تزریق نکردن پول به باشگاه ،رحیمیی را بیشتر از قبل در منگنه گذاشت تا ثابت کند او مدیر هزینه است نه درآمد؛نکته ای که در جهت ناکارآمدی رحیمی و سپس عزل او مهمترین دستاویز اسپانسر به حساب می آید.
در نقطه مقابل رحیمی هم بیکار نبود.او به سمت دایی غش کرد تا  در ازای حمایت از او طی دو ماه گذشته با سرمربی مقتدر تیمش در یک جبهه قرار بگیرد و در این جنگ پنهان یک یار گردن کلفت داشته باشد.اما یک نقل قول منتشر نشده از رحیمی که مربوط به حدود دو ماه قبل است  نشان می دهد او  و دایی در یک جبهه مقابل اسپانسر ایستاده اند و حالا اتحادشان هم بیشتر می شود.نکته جالب اینکه رحیمی در یکی از جلسات کاری باشگاه به طرف مقابلش در خصوص اسپانسر و میزان دخالت هایشان در امور باشگاه  گفته:« اینها می خواستند دایی را بگذارند کنار و استیلی را جای او بیاورند .اتفاقا برای این کار 3 میلیارد تومان کنار گذاشته بودند تا به دایی بدهند اما من جلویشان ایستادم و نگذاشتم دایی از کار برکنار شود.»
به هر حال طی 10 روز گذشته رحیمی  مدام در محل تمرین پرسپولیس  و اردوی این تیم کنار دایی دیده می شود تا مشخص شود این ائتلاف واقعا شکل گرفته و برای مقابله با تحرکات اسپانسر ،رحیمی و دایی هم با جلسات مداوم قصد خنثی کردن تاکتیک های گلرخسار و پوستی سران اسپانسر را دارند.
رحیمی از روز سه شنبه 31 تیرماه  و دو روز بعد از بازگشتن تیم از ترکیه تقریبا هر روز در تمرینات حضور داشته است.رحیمی در روزهای 31تیر،1مرداد و 2مرداد مدام در درفشی فر حضور یافت و کنار دایی و تیمش بود.تمرین سرخ ها روز جمعه 3 مرداد تعطیل بود .رحیمی در سه روز اول هفته گذشته در محل تمرین حاضر نشد اما روز 7 مرداد به درفشی فر رفت.دوباره بعد از غیبت  در تمرین روز چهارشنبه 8 مرداد جناب مدیرعامل در تمرین ماقبل بازی با نفت به درفشی فر رفت و در مراسم بدرقه تیم به اردو همراه تیم بود.رحیمی حتی دروز بازی در محل اردوی پرسپولیس حاضر شد.مدیرعامل پرسپولیس امروز  و در تمرین ریکاوری هم به درفشی فر رفت  تا  جبهه متحد او با دایی  همچنان  متحد و قدرتمند به نظر بیاید.
  ۵  
آی اسپورت
2014-08-02 18:33:45
نظر دهید
۵ نظر
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۳
رحیمی مدیر خوبیه اما هییت مدیره به خاطر اینکه استیلی سرمربی نشد ،دست و پای رحیمی رو بسته
شایان
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۸
واقعا چرا این مسائل همیشه برای پرسپولیس وجود داره؟مگه یه نهاد مدیر و هیئت مدیره برای استقلال و پرسپولیس انتخاب نکرده و نمیکنه؟ پس چرا در اکثر موارد استقلال مدیر ها یا هیئت مدیره ی همدل تر و کاری تری داشته؟ کی میخواد پرسپولیس کمر راست نکنه توو همه ی این سال های اخیر...؟
-
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۱۴
آفا اسپانسر پول می ده حق داره هر کی رو می خواد انتخاب کنه. آخه به تو اصفهانی چه ربطی داره فضولی می کنی؟ نمی شه اسپانسر پول بده و هیچ اختیاری هم نداشته باشه که!
سید جلال
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۲۳
اسپانسر پول می ده تا از برند پرسپولیس استفاده کنه نه این که باشگاه رو اداره کنه.

مشکل پرسپولیس با ماندن یا رفتن رحیمی حل نمی شه

مشکل از جای دیگه ست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Matt
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۴
امیدوارم پرسپولیس من از وجود دایی و آدماش تخلیه و پاکسازی بشه. من اگه مدیرعامل پرسپولیس می شدم، اول از همه قرارداد ترکمنچای گونه دایی رو بصورت شفاف رسانه ایش می کردم. دایی و دار و دستش رو اخراج می کردم؛ بعد هم یه شماره حساب اعلام می کردم و از طرفداران پرسپولیس می خواستم برا تامین بودجه اخراج دایی و آدماش، پول واریز کنن و خسارت اخراج دایی رو به این شدت خفت بهش می دادم تا از حلقش درآد! و اعلام می کردم هرچقدر از هزینه های این پاکسازی بیشتر پول واریز شد، واسه آوردن یه مربی بزرگ دنیا هزینه می کنم و باهاش قرارداد بلند مدت می بندم. تیمی که جایی برا اسطوره هاش نداره و امثال عقاب آسیا، کریم باقری، علی کریمی، مهدی مهدوی کیا و... بیرونند و امثال محمد دایی، فروزان، غلامپور و... جا واسشون هست، این تیم پرسپولیس من نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر