فهرست
تشابه اسمی مدیران اسپانسر پرسپولیس با معاون وزارت ورزش/احسان هیچ نسبتی با امیررضا ندارد
تشابه اسمی مدیران اسپانسر پرسپولیس با معاون وزارت ورزش/احسان هیچ نسبتی با امیررضا ندارد

تشابه اسمی مدیران اسپانسر پرسپولیس با معاون وزارت ورزش/احسان هیچ نسبتی با امیررضا ندارد

آی اسپورت – پرسپولیس با لباس های جدید فصل جدید را آغاز کرد.پیراهن هایی که نام یک اسپانسر جدید روی آن دیده می شد .این شرکت که با نام اختصاری EJS   روی پیراهن ها درج شده بود مخفف نام شرکت سرمایه گذاری اقتصاد جهان صنعت است که آقایان گلرخسار،طواف( مدیرعامل شرکت بهنام پیشرو کیش) و ادریس آبادی ( نایب رئیس شرکت بهنام پیشرو کیش) از جمله اعضای هیات مدیره آن هستند.
اما نکته جالب اینجاست که مدیریت این شرکت به عهده فردی به نام احسان خادم است و از آنجایی که امیررضا خادم معاون وزارت ورزش نقش پررنگی در جوش خوردن همکاری این اسپانسر و باشگاه پرسپولیس دارد این شائبه پیش می آید که خادم پای اقوام خودش را به پرسپولیس باز کرده و اسپانسرینگ این باشگاه بزرگ را بدون مزایده به آنها سپرده است.در این خصوص شنیده شد احسان برادر کوچکتر امیررضا خادم است اما  خیلی زود مشخص شد مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری اقتصاد جهان صنعت هیچ نسبتی با معاون وزارت ورزش ندارد و فقط تشابه اسمی آنها باعث به وجود آمدن این شایعات و این شائبه ها شده است.
از طرفی  تقی گلرخسار  به همراه اکبر غمخوار  و خیرالله خادم هم از اعضای هیات مدیره شرکت «حامی امید کیش» هستند .خیرالله خادم پدر احسان خادم است و ظاهرا مسوولان اسپانسر پرسپولیس در راس هرم مدیریتی چند شرکت با یکدیگر همکاری می کنند.
همین مساله دلیل حضور اکبر غمخوار در جشن رونمایی از پیراهن جدید پرسپولیس را مشخص می کند؛جشنی که با مدیریت اسپانسر باشگاه برگزار شد و اکبر غمخوار به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه صبای قم به جای علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای حضار سخنرانی کرد!
  ۲  
آی اسپورت
2014-08-02 19:26:31
نظر دهید

۲ نظر
امین
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۲
آقای خادم این کار رو کرده آقای توفیقی در هیئت مدیره استقلال باجناق آقای خادم است
مسیح
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۲
سلام. مسئولان محترم سایت لطفاً یک بزرگواری به خرج دهید و با توجه به اینکه اطلاعاتون نسبت به اسپانسر باشگاه پرسپولیس خوب هست! یک شفاف سازی کنید و ببینید آخه چطور این دو شرکت سرمایه گذاری در حالی که حتی یک سایت برای معرفی کارهایشان ندارند، می خواهند اسپانسر باشگاه برای یک فصل شوند؟! آخه مگه میشه شرکتی نه سایت داشته باشه و نه معلوم باشه که چه فعالیت هایی انجام می دهند، اونوقت تبلیغشون رو پیراهن پرسپولیس باشه!؟ من نیازی ندارم که این نظرو منتشر کنید! اما لااقل کمی به این موضوع به صورت اصولی بپردازید تا شفاف شود! ممنون از وقتی که گذاشتید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر