فهرست
رابطه سرد مورینیو و پوگبا؛ بچه لوس منچستر!
رابطه سرد مورینیو و پوگبا؛ بچه لوس منچستر!

رابطه سرد مورینیو و پوگبا؛ بچه لوس منچستر!

آی اسپورت - خراب شدن رابطه پل پوگبا با ژوزه مورینیو کاملا یادآور مشکلاتی است که دیوید بکام با سر الکس فرگوسن پیدا کرد و در نهایت منجر به فروش بکام شد. رابطه پوگبا با مورینیو در ماه‌های اخیر رو به زوال گذاشته است. مورینیو پس از تعویض پوگبا در شکست هفته پیش مقابل وست‌بروم، تاکنون تنها چند کلمه با او صحبت کرده است. پوگبا در بازی با بورنموث در چهارشنبه عملکرد بهتری داشت با این حال تعویض شد و مورینیو با چهره‌ای جدی از پوگبا خواست که پشت سرش روی نیمکت بنشیند. او داشت به سمت تونل حرکت می‌کرد.

مورینیو از این ناراحت است که پوگبا مقابل بورنموث و منچسترسیتی عملکردی درخشان دارد اما برابر تیم قعرنشین وست‌بروم تا این حد ضعیف عمل می‌کند. این چیزی است که کادر فنی هم بابت آن ناراحت است. پل اسکولز، کارشناس شبکه بی‌تی می‌گوید: «زمانی که چنین عملکردی را از او می‌بینید، این حس به شما دست می‌دهد که او با خود فکر کرده: برایم مهم نیست مربی امروز درباره عملکردم چه فکری می‌کند، من که به او گوش نمی‌کنم، می‌روم و بازی خودم را انجام می‌دهم. به نظرم چنین رفتاری با مربی و همبازی‌ها بی‌احترامی است.»

آنهایی که پوگبا را خوب می‌شناسند می‌گویند که این رفتار همیشگی او است و او از انتقادات استقبال چندانی نمی‌کند. از اسکولز سوال شد که آیا این هافبک سابق یوونتوس ممکن است در تابستان از اولدترافورد برود و او گفت: «به نظرم ممکن است. از بیرون که نگاه می‌کنم، رابطه او با بقیه خوب به نظر نمی‌رسد.»

اسکولز مشکلاتی که بین بکام و فرگوسن پیش آمد را از نزدیک دیده بود. مشکلات از زمانی شروع شد که بکام با ویکتوریا آدامز ازدواج کرد. مربی یونایتد از این بابت نگران بود که بکام تحت تاثیر سبک زندگی مجلل و ستاره‌وارش قرار گرفته و به همین دلیل بود که او را در سال 2003 به رئال مادرید فروخت. در مورد پوگبا هم او شیفته دیده شدن و جلب توجه است. رفتارهای تند و بی‌وقفه او، سبک عجیب موهایش، حرکات موزونش و حضور افراطی‌اش در شبکه‌های اجتماعی که این را نشان می‌دهد.

برخی منابع می‌گویند که پوگبا می‌خواهد بالاتر از بقیه بازیکنان دیده شود و مرتبا به دنبال این است که توجه‌ها را جلب کند. یک منبع گفته است: «او مانند یک بچه لوس عمل می‌کند. ژوزه نمی‌تواند با کسی کار کند که مرتبا دوست دارد زیر نور پروژکتورها باشد و روی فوتبالش تمرکز نمی‌کند. می‌توانید ببینید که چقدر اعصابش از این بابت خرد شده.

بی‌تردید شباهت‌هایی بین ماجراهای پوگبا و بکام وجود دارد و در هر دو مورد، دو فرد مغرور با هم مشکل پیدا کردند. اگر به ژوزه باشد که پوگبا را می‌فروشد اما باشگاه اجازه‌اش را به او نمی‌دهد. از یکشنبه به بعد، رفتار او با سایر بازیکنان بسیار سرد بوده است اما تنش با پوگبا بیشتر هم شده است. چطور می‌توانید مقابل من‌سیتی آنطور بازی کنید و سپس مقابل وست‌بروم اینطور؟» پوگبا در میان بازیکنان یونایتد هم دیگر جایگاهی ندارد و آنها از دست ادا و اطوارهای او خسته شده‌اند و از او فاصله گرفته‌اند. گفته می‌شود برخی حتی خوشحال هستند که او به دلیل حضور در جام جهانی، در تور پیش‌فصل آمریکا نیست.

این بازیکن 25 ساله البته هنوز دوستانی مانند آنتونی مارسیال، مروان فلاینی و جوئل پریرا دارد اما سایر بازیکنانی که به او نزدیک بوده‌اند، مانند روملو لوکاکو، جس لینگارد و مارکوس راشفورد از او فاصله گرفته‌اند، چرا که نگران جایگاهشان پیش مربی هستند. حتی گفته می‌شود رابطه او با زلاتان ابراهیموویچ هم خراب شده بود. این حس وجود دارد که او همچنان بازیکنی در کلاس جهانی است، هرچند که همیشه خوب بازی نمی‌کند. ذهنیت او اشتباه است و همانطور که بکام دریافت، هیچ‌ کس بزرگتر از یونایتد و مربی‌اش نیست.

منبع: سایت دیلی‌میل

۳    
آی اسپورت
2018-04-21 12:03:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر