فهرست

ونگر: آرسنال می تواند قهرمان لیگ برتر شود

آی اسپورت- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، معتقد است که تیمش از کیفیت و اعتماد به نفس لازم برای قهرمانی در لیگ برتر برخوردار است.

توپچی ها بعد از 9 سال بدون جام، فصل گذشته توانستند با پیروزی مقابل هال سیتی، توانستند قهرمان اف ای کاپ شوند. آنها درلیگ برتر هم در هفته های زیادی در صدر جدول قرار داشتند اما در نهایت در رتبه چهارم قرار گرفتند.

آرسنال در این تابستان بازیکنانی مانند الکسیس سانچس، کالوم چمبرز، متیو دبوشی و داوید اوسپینا را به خدمت گرفت و اکنون ونگر معتقد است که تیمش از کیفیت لازم برای قهرمانی در لیگ برتر، برای اولین بار از سال 2004، برخوردار است.

او به خبرنگاران گفت:\" من هیچ گاه برای نرسیدن آرسنال به جام، بهانه نیاوردم. من این مسئولیت را به دوش گرفتم. اما شرایط را می دانم. وقتی قرارداد را امضا کردم، این چالش را پذیرفتم و می دانستم که چه اتفاقی ممکن است رخ بدهد. شخصا فکر می کنم این حساس ترین و مهمترین مرحله دوران حرفه ای من است.

هدایت یک تیم در بالاترین سطح با منابع مالی اندک هیجان انگیز بود. آیا خوب کار کردیم؟ تنها چیزی که می توانم بگویم این است که ما ثبات داشتیم. اما فاقد کیفیت لازم برای فتح یک جام بودیم. اکنون آن کیفیت را داریم.

حتی فصل گذشته هم به قهرمانی لیگ برتر نزدیک بودیم. تنها 7 امتیاز با منچسترسیتی فاصله داشتیم. اعتماد به نفس ما افزایش پیدا کرده است.
می توان خیلی حرف زد اما در نهایت تنها آنچه در زمین ارائه می دهید، نشان می دهد که چقدر شانس قهرمانی در لیگ برتر دارید. ما نسبت به ابتدای فصل گذشته، اعتماد به نفس بیشتری داریم. رقبای ما هم قوی تر شده اند. همه به دنبال قهرمانی در لیگ هستند اما تنها یک تیم به قهرمانی می رسد.\"

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-02 21:03:46
نظر دهید

۴ نظر
سامان
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۸
برو که ایشالا قهرمانی عزیزم
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۵۷
آره میشه پارسال که یونایتد نبود شما کاری نکردی امسال که باید همتون برانایبی بجنگید زنده باد منچستر یونایتد بزرگ
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۱۶
هه هر سال همینو میگه هرسالم به زور چارم میشه.امسال قهرمانی بین چلسی,لیورپول,سیتی هستش.
-
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۲۹
چلسی -
سیتی -
آرسنال -
منچستر -
لیورپول -

اینم ترتیب قرار گرفتن تیما تو این فصل
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر