فهرست
صادقیان: امیدوارم در جام ملت ها بازی کنم
صادقیان: امیدوارم در جام ملت ها بازی کنم

صادقیان: امیدوارم در جام ملت ها بازی کنم

 آی اسپورت - ستاره جوان تیم فوتبال پرسپولیس، روزهای بسیار خوبی را سپری می کند. پیام یک روز بعد از گل زیبا و نمایش درخشان و البته رفتار آرام خود در دیدار با نفت، امشب مهمان مراسم بهترین های لیگ سیزدهم است تا جایزه اش را به عنوان یکی از دو بازیکن برتر لیگ گذشته دریافت کند. او که در رقابت های جام جهانی غایب بود، پیش از آغاز مراسم بهترین ها با خبرنگاران حرف زده و از آرزویش برای حضور در جام ملت ها حرف زده است: 

جای شان خالی ست 

در جریان انتخاب‌ها نیستم اما مسلما کسانی که رأی دادند فوتبالی بودند و می‌دانستند چه کسانی را انتخاب کنند، البته بازیکنان خوبی در فصل گذشته بودند که می‌توانستند جای ما باشند ضمن اینکه جوانان زیادی هم در فصل گذشته لیگ خوب کار کردند و جای آنها هم خالی است اما قسمت این بود که امروز ما اینجا باشیم. برگزاری چنین مراسمی بسیار خوب است و از مسئولان تشکر می‌کنم، در مجموع همه چیز خوب پیش می‌رود.

افتخار می کنم

من از این انتخاب‌ها خبر نداشتم و تا چند روز پیش فقط کارم را می‌کردم اما برای یک فوتبالیست باعث افتخار است که بتواند به چنین جایگاهی برسد و البته این موضوع کارم را برای فصل آینده دشوار می‌کند.  

آن ها کمتر اشتباه می کنند

احساس خوبی دارم و امیدوارم بتوانم فصل جدید بهترین بازی‌هایم را برای پرسپولیس به نمایش بگذارم. حضور در چنین مراسمی عملکرد سال گذشته‌مان را نشان می‌دهد و آنهایی که به ما رأی دادند لطف داشتند. در مجموع اینکه آدم‌های فوتبالی کمتر اشتباه می‌کنند و خیلی نمی‌توان در رأی آنها شک و شبهه وارد کرد.

کار خودم را می کنم

فقط کار خودم را می‌کنم من وظیفه‌ام فوتبال در زمین است و سال گذشته هم همین کار را انجام دادم ولی متأسفانه به جام جهانی نرفتم. امیدوارم با بازی‌های خوب امسالم بتوانم در جام ملت‌های آسیا حضور داشته باشم. - 

  ۵  
آی اسپورت
2014-08-02 22:07:43
نظر دهید

۵ نظر
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۵۵
امیدوارم هیچوقت بازی نکنی تیم ملی ایران جای بازیکن باشخصیت نه تو بخدا شیث ازاین خیلی بهتره
4444
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۲۵
زهی خیال باطل تو باید تو خواب تیم ملی را ببینی.تو همانی نیستی که میگفتی بازیهای تیم ملی در جام جهانی را نمیبینم.حالت بهم میخورد بازیهای تیم ملی را نگاه کنی.اگه کی روش مرد باشه نمیزاره تو لنگی تیم ملی را ببینی همانند رحمتی و عقیلی.کی روش باید ثابت کنه حرفش یکی است.
-
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۵۳
چه بوی سوختنى میاد.... فکر کنم کیسه آتیش گرفته که نتونسته مافیا رو به عنوان پدیده معرفی کنه...
محمد
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۱۷
یه عنوان یه استقلالی همیشه دوست داشتم تو استقلال بازی کنی از نظر فنی حرف نداری ولی خوب اخلاقت شبیه لنگیاست. به هر حال بعد از خداحافظی جباری حقته فیکس تیم ملی پشت مهاحم بازی کنی.
66666
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۲۱
کیسه کشای 6تایی شماها تو خواب حسرت داشتن همچین بازیکنایی رو میخورین. کریمی مهدوی کیا دایی و حالا هم پیام. خخخخخ666666666666
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر