فهرست
آرسنال 5-1 بنفیکا: شب رویایی سانوگو
آرسنال 5-1 بنفیکا: شب رویایی سانوگو

آرسنال 5-1 بنفیکا: شب رویایی سانوگو

آی اسپورت- آرسنال با درخشش یحیی سانوگو، موفق شد با نتیجه 5-1، بنفیکا، نایب قهرمان لیگ اروپا را در رقابت های امیریتس کاپ شکست بدهد.

در این دیدار سانوگو چهار بار دروازه حریف پرتغالی را باز کرد تا ستاره توپچی ها دراین دیدار باشد. دیگر گل آرسنال را جوزف کمپبل زد و تک گل نیکلاس گایتان هم نتوانست مانع از شکست سنگین بنفیکا شود.

بازی با برتری آرسنال آغاز شد و در دقیقه 26 بود که سانوگو گل اول بازی را به ثمر رساند. 15 دقیقه بعد، جوزف کمپبل برتری آرسنال را دو برابر کرد و در دقایق 44 و 45، سانوگو دو بار دیگر دروازه بنفیکا را باز کرد تا نیمه اول با پیروزی 4-0 میزبان به پایان برسد.\"http://www.akserver.ir/uploads/akserver.ir_14070034241.jpg\"


در آغاز نیمه دوم، بار دیگر سانوگو گلزنی کرد تا شب رویایی اش را تکمیل کند. در دقیقه 62، گایتان یکی از گل های خورده را با ضربه سر جبران کرد.

ورود الکسیس سانچس و اولین بازی او برای آرسنال هم نتوانست تغییری در نتیجه ایجاد کند تا شاگردان ونگر به یک پیروزی روحیه بخش دست پیدا کنند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-02 22:48:56
نظر دهید

۱ نظر
TW14
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۱۵
ونگر : به شما گفتم که هسته ای از بازیکنان انگلیسی خواهیم داشت، باید به من اعتماد کنید، به تدریج یک تیم ملی خوب تحویلتان خواهم داد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر