فهرست
لوئیس انریکه: ژاوی به روزهای اوجش برگشته است
لوئیس انریکه: ژاوی به روزهای اوجش برگشته است

لوئیس انریکه: ژاوی به روزهای اوجش برگشته است

آی اسپورت- لوئیس انریکه، سرمربی بارسا، معتقد است که ژاوی در دیدار شب گذشته مقابل نیس، نشان داد که به روزهای اوجش برگشته است.

ستاره اسپانیایی در پایان فصل گذشته که بارسا به هیچ جامی دست پیدا نکرد، با انتقادات زیادی روبرو شد و پس از آن، در جام جهانی هم نمایش های چندان خوبی ارائه نکرد. اما در دیدار مقابل نیس، به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفت تک گل آبی و اناری ها را به ثمر رساند.

لوئیس انریکه به خبرنگاران گفت:\" در حال حاضر، او هم از نظر انگیزه و هم از نظر آمادگی بدنی به بهترین شرایطش برگشته است.\"

بارسا در این تابستان تغییرات زیادی داشته و اما انریکه تاکید کرد که نمی خواهد بازیکن دیگری را از دست بدهد:\" امیدوارم هه بازیکنانی که در حال حاضر با ما هستند، تا پایان فصل اینا بمانند.\"

سرمربی آبی و اناری ها همچنین در مورد نمایش تیمش در دیدار مقابل نیس، گفت:\" نتیجه کمترین اهمیت را دارد. این دیدارها برای این است که ببینیم هر بازیکن در کجا قرار دارد و به آنها بگوییم که برای پیشرفت، به چه چیزی نیاز دارند. ما باید منطقی و درست عمل کنیم تا به آن پیشرفت برسیم.  پیش از شروع فصل، نمی توانیم انتظار زیادی داشته باشیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-03 09:26:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر