فهرست
پیگرینی تایید کرد: لمپارد با سیتی تمرین خواهد کرد
پیگرینی تایید کرد: لمپارد با سیتی تمرین خواهد کرد

پیگرینی تایید کرد: لمپارد با سیتی تمرین خواهد کرد

آی اسپورت- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی تایید کرد که فرانک لمپارد، هافبک انگلیسی که به تازگی به نیویورک سیتی پیوسته، با سیتیزن‌ها تمرین خواهد کرد.

بسیاری از منابع گزارش داده بودند که لمپارد تا شروع لیگ آمریکا به صورت قرضی در سیتی بازی خواهد کرد و پس از شکست سیتی مقابل المپیاکوس در ضربات پنالتی، پیگرینی تایید کرد که لمپارد برای تمرین کردن به سیتی خواهد آمد.

پیگرینی در جمع خبرنگاران گفت: \" همانطور که می‌دانید، فرانک با نیویورک سیتی قرارداد بسته و تا زمستان که فصل شروع شود، با ما تمرین خواهد کرد. از چهارشنبه بعد او با اعضای تیم تمرین خواهد کرد و یکی از اعضا خواهد بود. برای جایگاهش خواهد جنگید. او می‌داند ما چه تیم خوبی هستیم و بازیکنان زیادی در پست او داریم. بازی های زیادی پیش رو داریم، مخصوصا در لیگ قهرمانان که برای ما بسیار مهم هستند.

گزارش‌ها حاکی از آن بود که لمپارد از بازی کردن مقابل چلسی با سرمربی گری موینیو مخالفت کرده ولی پیگرینی امیدوار است که او برای تمام بازی‌ها حاضر باشد. او گفت: \" در این باره با او صحبت خواهم کرد ولی او بازیکن سیتی خواهد بود و در همه بازی‌ها حضور خواهد داشت. آیا قرارداد او 6 ماهه خواهد بود؟ در حال حاضر او تا زمستان با ما خواهد بود و پس از آن باید ببینیم که چه می‌شود.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-03 09:56:25
نظر دهید
۱ نظر
-
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۷
نههههههههههههههههههههه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر