فهرست
دژاگه سوژه کل کل هواداران فولام / خوب شد که رفت، حیف شد که رفت
دژاگه سوژه کل کل هواداران فولام / خوب شد که رفت، حیف شد که رفت

دژاگه سوژه کل کل هواداران فولام / خوب شد که رفت، حیف شد که رفت

آی اسپورت - هواداران باشگاه فولام در قبال جدایی اشکان دژاگه از این تیم نظرهای متفاوتی دارند.

بعد از آنکه سایت هواداران باشگاه فولام خبر حضور اشکان دژاگه در العربی قطر را منتشر کرد، کامنتهای زیادی درباره این خبر منتشر شده است.

عده ای از کاربران این سایت بی انصافی کرده اند و گفته اند همان بهتر که اشکان از فولام رفته چرا که او هیچ وقت یک بازیکن 90 دقیقه ای برای فولام نبوده است. به عقیده آنها، فولام نیاز به بازیکنانی دارد که بتوانند به خوبی در کار گروهی به همدیگر کمک کنند و اشکان جزو این دسته از بازیکنان نیست.

چنین نظراتی واکنش گروه دیگری از هواداران فولام را در پی داشته. آنها می گویند اشکان یکی از بهترین بازیکنان تیمشان طی سالهای اخیر بوده و برایشان منطقی نیست که چرا عده ای از طرفداران تیم به محض جدایی یک بازیکن به او حمله می کنند. آنها از جدایی اشکان اظهار ناراحتی کرده اند اما گفته اند به دلایل او برای جدایی از این تیم احترام می گذارند

یکی از کاربران سایت هواداران فولام نوشته: اشکان بعد از بازیهای خوبی که در جام جهانی انجام داد دیگر دوست نداشت در دسته اول فوتبال انگلیس باشد و دنبال تجربه جدیدی بود. به نظرم نباید او را بابت حضور در لیگ قطر سرزنش کرد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-03 10:27:15
نظر دهید

۱ نظر
سام
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۱۳
اشکان اومد قطر،شنیده می شه که رضا هم می خواهد بیاد همین جا.آیا اینا توصیه ی کی روش هست تا تیم جام ملت ها یک اردو راحت آماده سازی داشته باشه بدون دغدغه ی اینکه بازیکنی دیر بهش اضافه بشه؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر