فهرست
آنچلوتی: نتیجه برای ما اهمیتی نداشت / جای نگرانی وجود ندارد
آنچلوتی: نتیجه برای ما اهمیتی نداشت / جای نگرانی وجود ندارد

آنچلوتی: نتیجه برای ما اهمیتی نداشت / جای نگرانی وجود ندارد

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید پس از شکست مقابل منچستریونایتد و حذف از جام گینس مدعی شد که جای نگرانی وجود ندارد و تیمش حتی از سال گذشته بهتر و رقابتی تر است.

روز گذشته رئال مادرید در آخرین دیدار خود در جام گینس به مصاف منچستریونایتد رفت که بازی با نتیجه 3-1 به نفع شیاطین سرخ به پایان رسید. تک گل رئال را گرث بیل از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و گل‌های منچستر را اشلی یانگ و چیچاریتو به ثمر رساندند.آنچلوتی، سرمربی رئال در کنفرانس خبری مدعی شد که نتیجه برای آنها اهمیتی ندارد و جای نگرانی وجود ندارد.

او در جمع خبرنگاران گفت: \" نتیجه آخرین چیزی است که در چنین بازی‌هایی به آن فکر می‌کنیم. روحیه تیم از قلب بازیکنان نشات می‌گیرد. جای نگرانی وجود ندارد.

آنچلوتی راجع به دیدار سوپرکاپ اروپا گفت: \" کریستیانو می‌خواست که بازی کند و بازی کرد و فکر می‌کنم برای سوپرکاپ آماده باشد. کاسیاس نیز گلر ما در سوپرکاپ خواهد بود و پس از آن باید ببینیم که چه می‌شود.\"

کارلتو راجع به ترکیب تیم و بازیکنانش گفت: \" تیم بسیار رقابتی است و از سال گذشته نیز قوی تر است. با خدیرا و دی‌ماریا صحبت کرده‌ام و آنها باید تا 5 آگوست (2 روز دیگر) خود را به تیم معرفی کنند.خامس در حال حاضر در والدبباس است و شاید در سوپرکاپ اروپا بازی کند.\"

 

     
آی اسپورت
2014-08-03 10:39:17
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر