فهرست
کنفرانس فولاد-گسترش: پنالتی‌های مشکوک
کنفرانس فولاد-گسترش: پنالتی‌های مشکوک

کنفرانس فولاد-گسترش: پنالتی‌های مشکوک

آی‌اسپورت- فولاد در یک بازی دراماتیک موفق شد گسترش فولاد را در اهواز 2-1 شکست دهد. گل دوم فولاد در لحظات پایانی وقت‌های تلف شده از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید که با اعتراض لوکا بوناچیچ روبه‌رو شد. نشست خبری دو مربی را می‌خوانید:

سیروس پورموسوی، سرمربی فولاد: ابتدا برد را به مجموعه بازیکنان تبریک می‌گویم چه آنهایی که در میدان بودند چه آنهایی که خارج از زمین بودند. دو بازی خوب انجام دادیم. از روزی که سرمربی تیم شدم دنبال این بودم که حس اعتماد و وفاداری به وجود بیاورم. خدا را شکر این حس به وجود آمد. به همه هواداران تبریک می‌گویم بعد از گل هم تیم را تشویق کردند. اولین جمله‌ای که قبل از بازی روی تخته برای بازیکنانم نوشتم این بود که باید سختگیرانه بازی کنیم. متأسفانه در صحنه پنالتی سه بار دروازه‌بان ما توپ را برگرداند اما در نهایت گل خوردیم. بازیکنان گاهی اوقات کم تجربگی می‌کنند.

لوکا بوناچیچ، سرمربی گسترش: قبل از هرچیزی می‌خواهم بگویم 12 سال در فوتبال ایران حضور دارم اما در هر بازی پنالتی‌های مشکوکی برای ما گرفته می‌شود. شاید من اشتباه کنم اما فعلا لیگ ادامه دارد. چند بازیکن جدید به تیم ما اضافه شده است. تیمی که تحویل گرفته‌ایم باید با آن مبارزه کنیم و تمام تلاش مان را می‌کنیم تا به پیروزی برسیم. این مسئولیت کار سختی است اما شدنی است.

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-08-18 23:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۸
شما گسترشی مهم نیست اگر پرسپولیس بودی انوقت تمام روزنامه ها و ایت ها پر بود از مظلوم نمایی . شما گسترشی ده تا پنالتی بر علیه شما هم گرفته شود حتی دقیقه 96 اشکالی ندارد
۲ ۱
یکی زنگ بزنه ۱۲۵
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۳۳
این بدبخت پای پست گسترش هم از پرسپولیس حرف میزنه :)))

آقاجان دوست داریم زد و بند می کنیم
می توانی بسم الله خخخخخ
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر