فهرست
استندآپ‌کمدی در سپیدرود: می‌خواهیم سقوط کنیم!
استندآپ‌کمدی در سپیدرود: می‌خواهیم سقوط کنیم!

استندآپ‌کمدی در سپیدرود: می‌خواهیم سقوط کنیم!

آی‌اسپورت - به نظر می‌رسد مالک جدید باشگاه سپیدرود، همان راهی را در پیش گرفته که قبل از این توسط مالک باشگاه نفت تهران آغاز شده بود. او بیشتر از آن‌که انگیزه‌ای برای پیشرفت فوتبالی تیمش داشته باشد، سودای دیده‌شدن در سر دارد و همین حالا با انتشار نامه‌های باشگاه در اینستاگرام، تعقیب‌کننده‌های زیادی به دست آورده است. بعد از شکست در برابر پرسپولیس، مالک باشگاه با استعفای نظرمحمدی مخالفت کرد. اگر او با این جدایی موافق نبود، چه شد که ناگهان تصمیم به برکناری علینظر، دستیارانش و سرپرست تیم گرفت؟‌ جالب‌تر اینکه مالک باشگاه رشتی، از سیمائو سیلمار به عنوان سرمربی جدید تیمش نام برد و امید روانخواه را به عنوان دستیار اول او معرفی کرد اما تنها 24 ساعت بعد مدعی شد که با توجه به شناخت بهتر روانخواه، او سرمربی خواهد بود و سیلمار نقش دستیار را بر عهده خواهد گرفت.

این‌که یک مربی برزیلی حاضر باشد ظرف مدت یک روز از سرمربیگری به دستیاری برسد، به خودی خود ابهام‌‌آمیز است اما سوال بزرگ‌تر اینجاست که آیا امید روانخواه بدون تجربه سرمربیگری در سطح بزرگسالان، برای این پست مناسب به نظر می‌رسد؟‌ اگر باشگاه به اندازه کافی پول دارد، چرا مثل گسترش فولاد به سراغ مربیان تضمین‌شده نمی‌رود تا خودش را از انتهای جدول جدا کند و اگر باشگاه پول کافی ندارد، پس چه دلیلی برای انتخاب و معرفی یک مالک جدید وجود داشته است. در اطراف سپیدرود، سوال‌های بی‌پاسخ زیادی وجود دارند. این تیم وقت زیادی برای فاصله گرفتن از بحران و دور شدن از منطقه سقوط، پیش روی خود نمی‌بیند اما تاسف‌بار است كه همین زمان را نیز به جای اتخاذ تصمیم‌های نجات‌بخش، با صندلی‌بازی میان روانخواه و سیلمار هدر می‌دهد.

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-12-11 13:56:00
نظر دهید

۲ نظر
ویلی
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۵
واقعن کشور با اینهمه مصیبت و گرفتاری بدون زیرساخت و دچار فقر امکانات چه نیازی داره به لیگ حرفه ای 16 تیمه؟! آخه یه سری تیم خلق الساعه آسانسور و خنثی که در بهترین حالت میشن سیاه لشکر لیگ، غیر شلوغ شدن تقویم فوتبالی چه سودی دارن؟ شاید فقط اینکه در تعداد روزهای بیشتر و در شهرای بیشتری جوونا سرگرم بشن و بزنن سروکله هم با فحاشی و حاشیه اموراتشون بگذره....
۴
اشکان
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۱
قشنگ معلومه میخوان سقوط کنن!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر