فهرست
فخرالدینی: هنوز در اوج آمادگی نیستم/ قول قهرمانی از حالا زود است
فخرالدینی: هنوز در اوج آمادگی نیستم/ قول قهرمانی از حالا زود است

فخرالدینی: هنوز در اوج آمادگی نیستم/ قول قهرمانی از حالا زود است

آی اسپورت- میلاد فخرالدینی در دیدار با راه آهن یکی از خوب های استقلال بود و آبی پوشان را امیدوار کرد. فخرالدینی درباره این دیدار به سایت باشگاهش می گوید: بازی خوب و درعین حال سختی بود. یک گل زود هنگام خوردیم اما با تلاش و کوشش بازیکنان، توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم و در نهایت با به ثمر رساندن گل دوم توسط قاضی برنده این بازی شدیم.

وی درباره وضعیت تیم ادامه داد: ما هنوز به هماهنگی که مد نظر کادرفنی است نرسیده ایم اما با تمریناتی که انجام خواهیم داد حتما در هفته های آینده به یک هماهنگی بیشتر و یک تیم منسجم خواهیم رسید. 

او درباره عملکرد خودش توضیح داد: من در اوج آمادگی نیستم اما لطف خداوند بود که توانستم بازی نسبتا خوبی انجام دهم. مطمئنا استقلال در آینده بازی های بهتری را به نمایش می گذارد.

فخرالدینی درباره بازی آینده برابر استقلال خوزستان بیان کرد: استقلال خوزستان تیم بسیار خوبی است. تیم جوانی دارند و بازی سختی را پیش رو داریم. ما باید تلاش کنیم از همین اول لیگ تمام امتیازها را جمع کنیم و امتیازی از دست ندهیم تا بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

وی درباره اینکه آیا از الان می توان قول قهرمانی داد یا خیر تصریح کرد: قول قهرمانی از الان زود است اما تلاش می کنیم تا هر دو جام را به دست آوریم. 

مدافع هافبک آبی پوشان پایتخت در پایان خطاب به هواداران گفت: یکی از دلایل برد تیم استقلال برابر راه آهن تماشاگران این تیم بودند که به ورزشگاه تختی آمدند و استقلال را حمایت کردند. امیدوارم روز جمعه هم هواداران به ورزشگاه آزادی بیایند و تیم محبوب خود را تشویق کنند.

     
آی اسپورت
2014-08-03 12:48:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر