فهرست
مگوییان: به استقلال آمدم تا جایگاهم در تیم ملی ارمنستان را حفظ کنم/ می خواهم در استقلال ثابت باشم
مگوییان: به استقلال آمدم تا جایگاهم در تیم ملی ارمنستان را حفظ کنم/ می خواهم در استقلال ثابت باشم

مگوییان: به استقلال آمدم تا جایگاهم در تیم ملی ارمنستان را حفظ کنم/ می خواهم در استقلال ثابت باشم

آی اسپورت- هرایر مگویان مدافع ارمنستانی استقلال در اولین دیدار رسمی اش با لباس استقلال، نمایش خوبی داشت تا از دغدغه های قلعه نویی در غیاب صادقی و عمران زاده کم کند. مگوییان درباره شرایط خودش و استقلال به سایت باشگاهش می گوید:: تمرینات خوب و پر فشاری را زیر نظر کادر فنی پشت سر گذاشته ایم. در ترکیه دو بازی تدارکاتی خوب با دو تیم بورسیا اسپورت و یو اس ام الجر که قهرمان کشور الجزایر بود انجام دادیم. در تهران نیز در جام شهدا حضور خوبی داشتیم و توانستیم بیشتر هماهنگ شویم. این تمرینات باعث شد تا ما آمادگی بهتری پیدا کنیم و بتوانیم در بازی نخست مان موفق عمل کنیم.

او درباره وضعیت و احساس خود از حضور در جمع آبی پوشان پایتخت هم صحبت کرد و افزود: ایران کشور بزرگی است و من می دانستم که استقلال یکی از تیم های پر افتخار آسیا محسوب می شود و تماشاگران بی شماری دارد. الان احساس بسیار خوبی دارم که در این تیم هستم. همه چیز خوب پیش می رود و مشکل خاصی نیست.

وی درباره انگیزه ای که دارد تصریح کرد: من انگیزه زیادی دارم. آمده ام بازی های خوبی انجام دهم تا جایگاه خود را در تیم ملی ارمنستان همچنان حفظ کنم و در استقلال ثابت بازی کنم.

مدافع استقلال درباره اولین بازی این تیم برابر راه آهن بیان کرد: بازی سختی بود و بازی های اول همیشه مهم بوده است و در واقع 6 امتیاز دارد اما امیدوارم که از همین شروع لیگ، استارت قهرمانی را بزنیم. 

او درباره عملکرد خود در بازی گذشته استقلال ادامه داد: در این مورد کادر فنی تیم باید نظر دهد اما تلاش کردم تا آنچه که وظیفه ام است انجام دهم. این اولین بازی رسمی و پنجمین بازی من برای استقلال بود امیدوارم آنچه که کادر فنی می خواهد را در زمین پیاده کنم.

بازیکن ارمنستانی استقلال درباره بازی بعدی این تیم برابر استقلال خوزستان عنوان کرد: از تیم های ایرانی شناختی ندارم. اما این را می دانم که هر بازی سختی های خاص به خود را دارد و ما باید از همین ابتدای لیگ گام محکمی برداریم. امیدوارم که بتوانیم بازی های خوبی انجام دهیم تا دل هواداران استقلال را شاد کنیم.  

     
آی اسپورت
2014-08-03 13:01:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر