فهرست
بازیکنان پیکان هنوز در شوک هستند
بازیکنان پیکان هنوز در شوک هستند

بازیکنان پیکان هنوز در شوک هستند

آی اسپورت - مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پیکان که مدت زیادی نیست هدایت این تیم را برعهده گرفته، در اتفاقی ناگهانی، یکی، دو روز پیش از بازی تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته سوم لیگ برتر، از سمت خود استعفا داد و شوکی عجیب را به تیمش وارد کرد. او ضعف فنی را دلیل استعفایش مطرح کرده بود.

با این حال، مدیریت باشگاه پیکان با این استعفا مخالفت و اعلام کرد که تارتار باید طبق قرارداد سرکارش برگردد. پس از کش‌وقوس‌های فراوان در نهایت تارتار با تیمش راهی اصفهان شد تا بازی این تیم با ذوب‌آهن برگزار شود. این دیدار در نهایت با نتیجه یک - یک به پایان رسید و دو تیم به کسب یک امتیاز رضایت دادند.

با وجود بازگشت تارتار به نیمکت پیکان نمی‌توان به راحتی از اقدام عجیب و غیرحرفه‌ای او قبل از بازی تیمش عبور کرد. روال حرفه‌ای ایجاب می‌کند اگر هم تارتار نمی‌خواهد با پیکان به کارش ادامه دهد باید در خفا این مسئله را با مدیران باشگاه در میان بگذارد تا در این خصوص تصمیم‌گیری شود. مطمئنا اگر هم بنابر قطع همکاری باشد باشگاه پیکان می‌تواند در سکوت و آرامش به دنبال مربی جدیدی بگردد و پس از آن می‌توان تغییر را در کادرفنی صورت داد.

از سوی دیگر، اگر مدیریت باشگاه تصمیم بر مخالفت با استعفای سرمربی بگیرد، باز هم این اتفاق در سکوت رخ داده و تمرکز بازیکنان تیم به‌هم نمی‌ریزد. تارتار با این کار فقط به روحیه بازیکنان تیمش ضربه زد و موجی منفی در تیمش به راه انداخت. مطمئنا اگر هم قرار بود تارتار از پیکان برود بهتر بود او تمرکز بازیکنان را از بین نمی‌برد و تا زمان تعیین تکلیف نهایی سکوت می‌کرد، اما این اتفاق هم رخ نداد.

تارتار در شرایطی این تصمیم را گرفت که در بازی قبلی توانسته بود با تیمش شهرخودرو را از پیش رو بردارد و به نظر نمی‌رسید که مشکلی در این تیم وجود داشته باشد، اما حالا این اتفاق رخ داده و باید دید بازیکنان پیکان با این شوک چگونه کنار خواهند آمد. 

 

میزان آنلاین 

     
آی اسپورت
2020-11-29 20:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر